Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Убиен градоначалникот на Боговиње

+2
osa
трендафил
6 posters

Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил Саб Мај 06 2017, 20:23

Денес е убиен градоначалникот на Боговиње, член на владеечката за сите времиња ДУИ, ова според НАТО и ЕУ и домашните предавници. Убиецот е исто така од ДУИ, дел од вашата коалиција. Ви изразувам сочувство за изгубените два гласа за следните избори.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10794
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил Нед Мај 07 2017, 19:42

Инженерот што го убил градоначалникот бил вработен во локалната самоуправа и добил отказ. Ова е веројатно поради отказот. Интересен начин за жалба во „новото“ парламентарно мнозинство.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10794
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by osa Нед Мај 07 2017, 23:29

pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by Bosonoga Нед Мај 07 2017, 23:42

bog da go prosti
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 970
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил Пон Мај 08 2017, 14:47

osa напиша:pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...
Воопшто не се ситам за смрт на двојца Македонци. Без разлика што се од албанско етничко потекло.
Perëndia mund të falë

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10794
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by TRAJCHE Сре Мај 10 2017, 00:44

трендафил напиша:
osa напиша:pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...
Воопшто не се ситам за смрт на двојца Македонци. Без разлика што се од албанско етничко потекло.
Perëndia mund të falë
impresivno ,nema sto ,za deset godini samo tolku si naucil
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 668
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by defo Сре Мај 10 2017, 20:45

Трендо, под итно на психијатар...бајаги си пролупал, или стравот од АПС си го правии своето...А????

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3354
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by SHARENI Пет Мај 12 2017, 13:37

Sudenja i apsenja za sharenite imashe ekspresno ,aj sea da vidime za ovie dal ke ima i shto ke ima ,inace spored mene mora za site shto vlegoa u sobranje a ne krshele i ne tepale pratenici ,prekrshochna ZA UCHESTVO U TOLPA i da si lezat ,za da ne mu tekne na nekoj utre pak da naprai neshto slichno
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 832
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње Empty Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот