УБИЕН ДИЛАВЕР БОЈКУ

Go down

УБИЕН ДИЛАВЕР БОЈКУ Empty УБИЕН ДИЛАВЕР БОЈКУ

Пишување by OPOZICIONER on Пон Aвг 14, 2017 5:55 pm

Дилавер Бојку застрелан во Струга, најверојатно починал во болница
14/08/2017
На плажа во Струга со која стопанисувал е застрелан Дилавер Бојку, потврдија за Телма извори од истрагата. Нападот се случил околу 17 часот на плажата Аква-Блускај во центарот на Струга.

Со тешки повреди Бојку е префрлен во струшката болница. Од полицијата засега не соопштуваат детали, а во тек е формирање на полициски истражен тим кој ќе работи по насоките на обвинителот задолжен за истрагата.

Според последните информации, Бојку им подлегнал на повредите од огнено оружје во болница.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 737
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

УБИЕН ДИЛАВЕР БОЈКУ Empty Re: УБИЕН ДИЛАВЕР БОЈКУ

Пишување by nino on Пон Aвг 21, 2017 12:41 am

нека се чиста еден со друг полека
такви ѕверови не заслужуваат да живеат

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот