Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 15 of 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Дек 26, 2017 10:27 pm

momche daj po edna zolta za mene i za kiBik ,od koga ne sme piele zaedno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:29 pm

За мене, Оса, со 10-ка кебапчиня, молам! :-)
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:30 pm

И оной, Луксорот, да свири жални песни! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:31 pm

Песни може, ама зошто жални?
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:33 pm

Здраво, Луксоре! Ке се вклучиш или само ке мафташ со крила?! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:36 pm

Айде за Оса нещо од Ивана:
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Дек 26, 2017 10:36 pm

ve desetka kiBik В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Kebapi-recept-m-05

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Дек 26, 2017 10:37 pm

luxor ke ne druzish i ti ,ili da ne se trosham za dzabe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:38 pm

Така најдобро се лади пиво. Навистина, постојат и други начини. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcTpZ7apcpFpqpZ5LcG0aQptzsUmnm4HSBrGb6-Nf4RgQ-SbVOw8UA

luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:40 pm

А за Луксур нема??? Ех, Оса, Оса... Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:41 pm

Я сподели, сподели. За другите начини. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:43 pm

Еве ти еден. Не сум сигурен дали пивото ќе биде ладно а ти загреан или обратно. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 89f1ed66fba191789fcc1c0ce8e7515f
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:45 pm

Кай гледаш ти пиво тука? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:46 pm

Не ти се гледа м? Ај може тука ќе го видиш. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcRFCicgW6wo9ULkdWERW8QhEULSlfmW5L7Vtz5Boy1ODMuX1YXb
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:50 pm

Аааа, таа наша е. Косоока. Брех да му се не види! Се по тугьо гледате! Laughing
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:52 pm

Туѓото е поубаво. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

Еве ова е неутрална. Ќе точи на сите. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcS9obx3AuekicejjHvhTmpfMAfX_6QGnJQvtiU-TYPCZWd0nrqZ
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:53 pm

А оса кай се изгуби таму зад шанкот?! Конобарчето и оно го нема?!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:55 pm

Тукт како што тргнало ќе умреме гладни само со десет ќебапчиња. Мора да каснеме и нешто помрсно. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Maxresdefault
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:55 pm

Хм... Неутрална? Колку й е Рh-то? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:56 pm

kiBik напиша:А оса кай се изгуби таму зад шанкот?! Конобарчето и оно го нема?!

А бе радувај се што не оставија сами. Барем ќе нема кој да ни наплати. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 10:57 pm

kiBik напиша:Хм... Неутрална? Колку й е Рh-то? Very Happy

Ја прашав не знае да каже. Ќе мораш лично да измериш. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21
luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:58 pm

Така си е. Кай нас сеа се Мрсните нокьи. Мора да мрсуваме! Very Happy


Последната промена е направена од kiBik на Вто Дек 26, 2017 10:59 pm. Мислењето е променето 1 пати
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 10:58 pm

Е, айде, щом треба, пак яс ке се жртвувам, айде! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:00 pm

Ќе правиме максимални напори. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21

luxor
luxor

Број на мислења : 5594
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 11:01 pm

luxor напиша:
А бе радувај се што не оставија сами. Барем ќе нема кој да ни наплати. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Happy-smiley21
Ааа, не! Не сме ние лопови! ке си платиме! И во натура, ако треба! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот