Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

+3
трендафил
TRAJCHE
osa
7 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by osa Саб Aвг 12 2017, 16:10

одамна го имам гледано овој игран филм кој траеше околу еден час и половина...мислам на филмот комедија ГЛУП И ПОГЛУП ....но еве денес и изминатите денови го гледам ДОЛГОМЕТРАЖНИОТ ФИЛМ ГЛУП И ПОГЛУП на собранискиот канал на МТВ ...главни глумци се пратениците од ДПМНЕ ....не ми се верува навистина дека постојат токму такви идиотски дебили кои упорно ЛАПААТ државни пари,мои пари ,ваши пари ,а се однесуваат како идиоти ,го кочат работењето на собранието .....
замисли си поставуваат прашања мегу себе и си одговараат ....абе вакви дебили не сме имале досега во собрание ...па ке прашам гласно : кои ИДИОТИ гласаат и ги носат во собрание ваквите глупаци ..
еве ви пример ,од иста партија и си се прашуваат мегу себе .....ова се прави на состаноци на општинските организации у маало ,не тука у собрание !!!!
затоа велам ГЛУП ПРАШУВА,ПОГЛУП ОДГОВАРА НА ТАКВОТО ПРАШАЊЕ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by TRAJCHE Саб Aвг 12 2017, 16:14

i ja se smeam cel den za ovie ,ubavo si kazala osa ,glup i poglup ,neznaesh koj e koj
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Саб Aвг 12 2017, 19:43

А што треба според вас да прави победникот на изборите против марионетскиот режим на Ахмети, Заев и Села. Да подигне вооружено востание ли. Тоа идиотите од НАТО едвај го чекаат за да го дозавршат тоа што не им успеа во 2001 година исто како и обидот во кумановско Диво Насеље. Целта на ВМРО е многу јасна. Сакаат да го задржат Марко Зврлевски до следното судење на Зоран Заев кога ќе мора да се изнесе обвинението и доказите за еврото кај Вицето ќе бидат јавно презентирани. Доколку тоа не се случи ќе имаме реприза на обвинението за пуч, односно обвинител поставен од криминалецот Заев кој ќе го повлече обвинението. Претпоставувам и дека сте заборавиле дека Заев бараше обвинител да предлага опозицијата. За жал имаме режим кој смета дека затоа што има мнозинство поголемо за еден пратеник од минималниот број може да прави што сака во државата. Да и го смени името, да ја федерализира, да го смени идентитетот на македонскиот народ ...

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Нед Aвг 13 2017, 08:39

Претседателот на Собранието Талат Џафери, избран со помалку од 61 глас ако не се сметаат гласовите на меѓународната банда што се нарекува меѓународна заедница, прво закажа седница за разрешување на Зрвлевски за денес, во недела. Потоа ја одложи за утре поради прослава на годишнината од Рамковната спогодба. Која режимот на Ахмети, Села и Заев веројатно го смета за поважен настан од двата Илиндена.
Изгледа дека реформите се помалку важни од Рамковната, односно историјата, ако во неа Македонија не победила, е поважна од иднината.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Нед Aвг 13 2017, 13:10

Pa i ramkovniot spagja u reformi pochituvan trendafile...Toa e rezultat od sevkupnite napori na vro-dpne za raznebituvanje na makedonskiot narod i makedonskata drzhava...Dodusha toa uspeavte da go postignete dodeka na chelo vi beshe vojvodata Ljubcho a vashiot segashen pastir Grujokio samo minister za finansii, koj vo vremeto koga branitelite ginea kupuvashe stanovi na mama Nade od parite ukradeni od narodot...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Нед Aвг 13 2017, 14:53

Сите заслужни за Рамковната спогодба и тие од тогашното ВМРО-ДПМНЕ, Љубчо, Љубе, Стојанчо се дел од актуелниот режим.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Нед Aвг 13 2017, 20:43

A tvojot pastir shto kupuvashe stanovi na mama Nade so pari ukradeni od narodot dodeka branitelite ginea ne go spomenuvash...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Пон Aвг 14 2017, 15:44

Во споредба со министрите од актуелната влада, Груевски би бил меѓу најсиромашните. Ако толку се збогатија во време на друг режим, можам да замислам колку ќе се збогатат сега кога тие се режим.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Пон Aвг 14 2017, 20:28

So ukradeni 5 milijardi evra??? Pochituvan Trendafile, ako si imal povekje od edinica po matematika vo uchilishte toa bilo samo zatoa shto nekoj fakjal vrski ili profesorite te sozhaluvale...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Сре Aвг 16 2017, 15:49

Ако Груевски украл 5 милијарди евра, тоа се околу 10 милиона неделно, СДСМ требаше до сега да има вишок пари во буџетот. Над 100 милиони евра. Не да се задолжува со државни записи и да ги намалува девизните резерви. Да потсетам дека ВМРО од СДСМ наследи блокиран државен буџет поради долгови на државата што не може да ги исплати, па мораше да се задолжи за да го одблокира. Чудно е и како тоа СДСМ нема оставено ниту една поголема трага за своето работење, мислам на објекти, автобуси, противпожарни авиони и возила, патишта и друго, а не на стечајни работници. Дали мислиш дека Груевски е волшебник што успеал и да гради и да краде.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Сре Aвг 16 2017, 19:39

Kje ima...Vednash shtom proraboti brojchanikot na trumfalna...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Сре Aвг 16 2017, 20:41

Ти сериозно ли мислиш дека и бројчаникот не е уште една од лагите на режимот на Заев. Во ребалансот на буџетот нема таква ставка. Може ќе го донира Заев од еврата што му ги собираше Вицето.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Сре Aвг 16 2017, 22:00

Dobro de, mozhebi nema da ima brojchanik na triumfalna, ama sumata na ukradenite pari shto kje gi vrakjate so sudski odluki za konfiskacija sigurno kje bide javno objavena...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Пет Aвг 18 2017, 20:12

Единствена позната бројка ми е дека ако Заев биде суден за Глобал, буџетот ќе биде побогат за 8 милиона евра. Дали земал пари за поткуп, поточно кажано колку можат да се докажат, не ми е познато во моментов.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Пет Aвг 18 2017, 21:50

Od koga toa vo Makedonija presudite na Vrhoven ne vazhat i mora da se sudi se dodeka presudata ne bide po zhelba na vro-dpne-ofcite???

Пресуда на Врховен суд: Нема криминал во изградбата на „Глобал“ во Струмица, Заев чист пред законот
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Саб Aвг 26 2017, 19:24

Кога сме кај филмовите еве го антологискиот филм за тоа како еден политичар криминалец бара поткуп.


_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Саб Aвг 26 2017, 21:17

Sram da ti e Trendafile...Znam deka ti odish vo dzhamija, ama imash bre sogragjani makedonci koi odat vo crkva...I samo zatoa shto Zaev sakal da ja izgradi crkvata vo Strumica via sakate da go raspnete i proglasite za kriminalec...Sakate nezakonski da vi legalizira skoro 70 000 metri kvadratni zemjishte za koe duri ne se znae dali ste go steknale na chesen, ili pak kriminalen nachin kako shto steknavte i se drugo, plus sakate toa da go napravi za samo 70 denari iako vistinskata vrednost e skoro 450 denari i posle nego go obvinuvate za kriminal i baranje mito...Treba vo zemja da propadnete od sram a ne da lazhete deka najdobriot premier na Republika Makedonija koj praktichno sam na svoi plekji go donese osloboduvanjeto na makedonskiot narod od vashiot grchko-srpski rezhim e kriminalec...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Нед Aвг 27 2017, 17:45

Ниту една црква не се гради со изнудување на пари. Штета е што поради СДСМ не се изучува веронаука, па немате од каде да го научите тоа.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo Нед Aвг 27 2017, 22:04

Vo sekularna drzhava veronauka se izuchuva po crkvite...A ne kako shto smislivte vie so vashite zakrzhlaveni mozoci vo drzhavnite uchilishta...Ajde pogoduvaj od tripati, dali Makedon9ija e sekularna drzhava i dali toa e zapishano vo Ustavot...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Пон Сеп 11 2017, 11:00

Поради глупоста што се спомнува во насловот на темата, овде ќе пишувам за веселата математика на СДСМ. По пресметката што упорно ја туркаат за пензиите со тврдење кое генерално може да се сведе на тоа дека 180 е поголемо од 650, нова весела математика овој пат од генсекот на владата, Рашковски. Иако минималната плата уште не е 12.000 денари, ајде ќе сметаме дека ќе биде. Но спиралата на Рашковски е благо кажеано смешна.

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Raskovski-520x544

Доби и соодветни одговори.

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Screenshot-26-520x386


Уште поубав од Миле Паника.

Според логиката на Рашковски:
Ако трчаш по автобус ќе заштедиш 30 ден, ако трчаш по такси, ќе заштедиш 150 денари.

И треба да сметаш дека владата на Бејли, Ахмети, Села и Заев ти ги дала тие пари.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Luxor Пон Сеп 11 2017, 15:54

Рашковски е правник ако не се лажам и мислам дека неговото мислење не е меродавно во економијата.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Пон Сеп 11 2017, 19:58

Тоа што Рашковски и Мила Царовска не се математичари па тресат зелени е нивен проблем и проблем на премиерот кој треба да ги научи да молчат за работи што не ги знаат. Посмешни се кучињата на Сорос кои ваквите глупости се обидуваат да ги прогласат на вистина, иако е точно е дека дел од населението верува во тие приказни. Најважните прашања, ако старата влада крадела, а новата работи чесно, зошто не ги гледаме сега тие пари или каде се фантомите кои наводно донесоа победа на ВМРО на изборите во 2014 година и кои беа причина предвремените избори да се одложат на два пати. Треба ли Бејли и Заев да се извинат за тоа што не лажеа?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Luxor Пон Сеп 11 2017, 20:27

Сакам да ти кажам дека не е точно тврдењето дека тоа е математика на СДСМ. Ако одиме со таа логика тогаш било кој инцидент што ќе го предизвика член на дпмне можеме да го припишеме на целата партија.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by nino Пон Сеп 11 2017, 21:38

се глупира рашковски
не треба намалувањето на сметките да се меша со платата
но сепак повеќе пари ќе им остануваат на луѓето
200ден од рдт и 200ден од струја
таман за една скара Very Happy

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил Вто Сеп 12 2017, 22:18

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Zaev-spasov-Idrizovo-640x401-640x396

На фотографијата е Зоран Заев сликан со Игор Спасов при посетата на премиерот на затворот во Идризово. Се забележува дека затвореникот е видно расположен и насмеан. Претпоставувам дека разговорот течел приближно со заблагодарување на Заев до Игор затоа што со убиството на Мартин донесе прилично голем број на гласови на СДСМ и дека за тоа ќе добие амнестија или скратување на казната. Вашиот Бранко Геровски смета дека советниците на премиерот не се глупи или поглупи, туку најглупи. Моја забелешка е дека паметен премиер не може да избира глупави советници.

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Geros


Еве и други реакции

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Pet640
ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Kom-4640
ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Dva640
ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Kom-1640

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот