Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

4 posters

Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by osa Вто Окт 10 2017, 00:43

интересно колку многу посетители има на форумот ...ставам тема ,и за отприлика 24 часа таа тема ја виделе 143 лица ...за мене ова е голем успех и за вас ова би требало да биде потстрек да станете член на форумот ,да се дружиме и да разменуваме мислења на сите теми. Внимателно погледнете колку многу "видувања"има секоја тема ,соберете и ке сватите дека навистина ве има многу ,затоа охрабретесе и станете член на форумот,зачленетесе и пишувајте

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by misterija Пон Окт 16 2017, 13:30

ДОБАААР НАСЛОВ..ПРИВЛЕКУВА ВНИМАНИЕ НАВИСТИНА..ХАХХА

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by Teo Пон Окт 16 2017, 21:32

Shtom go privlekol tvoeto vnimanie, znachi navistina e dobar...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by misterija Вто Окт 17 2017, 15:10

Недостасуваат апострофи или поднаводници...но шала на страна, греота е што е пуст форумов....
Моментално "живите" форуми се едно големо срање, но сепак луѓево одат пак таму!?


дасечудиш

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by Teo Вто Окт 17 2017, 17:48

Zafateni lugjeto bre...Koj po izbirachki odbori...Koj po izbirachki komisii...Nekoi vo izborni shtabovi...A nekoi bogami i vo gragjanskite strazhishto gi organizirashe luzerot grujokio da mu ja chuvaat pobedata na Zaev...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by misterija Сре Окт 18 2017, 14:03

Е не ќе да е до презафатеноста на луѓето, нешто друго има мака форумов...ама не е мое да штрумфувам, ми одговара и вака празен да одморам нерви и да размрдам прстиња

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by Luxor Сре Окт 18 2017, 20:43

Сепак тоа ќе да е. Добар дел од членството заради заслугите и придонесот за падот на режимот се исповработија како советници, кој во влада кој во министерства и сега мораат држава да оправаат. Ама па тоа не е ништо страшно, ќе се отвори повеќе простор опозиционерите дпмне-офци да си ги бранат сопартијците мафијаши.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by misterija Пон Aвг 20 2018, 15:24

Ajdeee, sega koga ke vlezeme vo nato i eu, melnica forumov ke bide najpopularen Rolling Eyes Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ Empty Re: ГОЛЕМАТА ПОПУЛАРНОСТ НА ФОРУМОТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот