Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by osa on Нед Aвг 26, 2018 10:40 am

vrtejki po internetot naidov na eden twit i tamu kolumna na baba mirka velinovska ...otkako ja prochitav ,svativ deka zenava e do gusha u gomna shtom vaka pishuva ...shtom vakvi vulgarnosti pishuva mora neshto GOLEMO da sokriva pozadi toa ....pa iskreno da kazam ne go podnesuvav minatiot rezim no nikogash ne bi zboruvala so takvi gnasni zborovi za nikoj od niv ...zatoa glasno ke ja prasham vlasta ,ovaa segashnava DO KOGA KE GI TOLERIRATE OVIE I VAKVI GNASI ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 10:45 am

Dudinka e portal na kozarot Milenko, dechkoto na Mirka...
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by osa on Нед Aвг 26, 2018 10:47 am

Mi go izbrisha po greshka postot ...trebashe samo da go poddoteram ,ama jas po greshka go citirav takov poddoteran

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 10:52 am

Izvini za nedorazbiranjeto....
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by Bosonoga on Нед Aвг 26, 2018 11:01 am

Brrrrrr mi se gadi koga ke pomislam na tie dvajcata.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 882
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by osa on Нед Aвг 26, 2018 1:17 pm

Ushte da soberesh sila i da ja prochitash kolumnata na baba mirka mislam deka ke ispovratish ....navistina neznam zoshto im se dozvoluva da go pravat ova ...vi red da kritikuvash so zborovi lopok ,apash ama ova shto go prochitav navistina e odvratno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by misterija on Нед Aвг 26, 2018 1:52 pm

Kade e kolumnata?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by osa on Нед Aвг 26, 2018 1:54 pm

Vo dudinka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by osa on Нед Aвг 26, 2018 1:55 pm

Portal na kozarot milenko

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by misterija on Нед Aвг 26, 2018 1:57 pm

Fala, sega ke citam.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by трендафил on Нед Aвг 26, 2018 7:36 pm

Вие очигледно не знаете дека министерот Димитров се пофали дека со помош на Стејт департментот успеале да блокираат блогери што повикуваат на бојкот на референдумот. Мислам дека за луѓето што направија злосторства ширум светот, што ги растурија на пример државите во т.н. арапска пролет, што ајде да кажам не успеваа да се борат со ИСИЛ додека не се замеша Русија која после фашизмот го победува и исламскиот тероризам, што расејуваат осиромашен ураниум кај што се борат, што имаат убиено милиони цивили низ светот и што на крај инсталираа власт што треба да ја изврши гнасната цел, укинување на македонскиот народ, зборовите се дури пристојни. Зошто би се користеле пристојни зборови за луѓе што сакаат да ни ја избришат историјата да не обезличат. Знам дека на вас што имате заедничка историја со Бугарија и што ви се гади од античката историја не можете да разберете дека има луѓе кои не сакаат кога странци ќе им инсталираат власт. Уште помалку кога тоа ќе се направи за тоа Македонија без војна да капитулира пред налудничавите барања на некои соседи кои со умот се уште во 18от век.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6678
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by PRVOBOREC on Пон Aвг 27, 2018 12:39 am

Капитулиран ви е умот на вас небањатите, тоа се гледа уште од кога сте си увртеле во глава дека сте потомци на гркот хомосексуалец на кој му подигнавте споменик на плоштад, а се друго што си напишал се памфлети на руската пропаганда препишани од руска реч.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1289
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE Empty Re: DO KOGA BRE SDSM DA CHEKAME DA GI SOTRETE

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот