Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ???????

Go down

КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ??????? Empty КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ???????

Пишување by osa Сре Сеп 12 2018, 17:40

По вербална расправија едниот извадил нож, лицето е приведено


Пријавен е случај во Скопје во детската градинка на улица „Рокомија“, поради вербална расправија помеѓу З.Џ.(40) и Б.З., двајцата од Скопје.

Потоа, според пријавеното, З.Џ. извадил пиштол, додека Б.З. извадил нож. По преземени мерки од страна на полициски службеници бил приведен З.Џ., при што кај истиот бил пронајден пиштол. Б.З. го напуштил местото на настанот, но по преземени мерки и активности е пронајден и приведен.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

ttps://tv21.tv/mk/po-verbalna-raspravija-edniot-izvadil-nozh-litseto-e-privedeno/

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ??????? Empty Re: КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ???????

Пишување by osa Сре Сеп 12 2018, 17:41

neli nechini personalot vo gradinkite ????? a koj ke odgovara za NEDOLICHNO odnesuvanje na roditelite vo gradinkite ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ??????? Empty Re: КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ???????

Пишување by osa Сре Сеп 12 2018, 17:49

neli nechini personalot vo gradinkite ????? a koj ke odgovara za NEDOLICHNO odnesuvanje na roditelite vo gradinkite ????


negovatelkata nedolichno mu se obratila na deteto koe plache (no ova e samo predpostavka ),shto ako negovatelkata zboruvala na mobilen i so zborovite nedolichni se obrakala na sosema nekoj drug ,a ne na deteto koe plache....koja e razlikata megu grubi zborovi i vadenje NOZ I PISHTOL PRED DECA VO GRADINKA ,PROCENETE SAMI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ??????? Empty Re: КОЈ КЕ ОДГОВАРА ЗА ОДНЕСУВАЊЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ ВО ГРАДИНКИТЕ???????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот