Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА ВРЕМЕ НА КАРАНТИН

Go down

ЗА ВРЕМЕ НА КАРАНТИН  Empty ЗА ВРЕМЕ НА КАРАНТИН

Пишување by osa Саб Апр 11 2020, 23:06

[size=30]Достава на храна, намирници и лекови за време на полициски час во Скопје – ќе ви се најде![/size]

Не е лошо овој пост да го ставите во фаворитите. Може да ви најде. Ова се однесува на Скопјани. Тука ги имате сите неопходни работи за достава.

На линкот одите на сајтот каде што имате прецизна мапа. Или кликнете на мапата погоре.

СЛУШАЈТЕ РАДИО ЗАЕДНО СО НАС:

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот