Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТЕХНИКА ..АЈДЕ НЕТФЛИКС ..

Go down

ТЕХНИКА ..АЈДЕ НЕТФЛИКС .. Empty ТЕХНИКА ..АЈДЕ НЕТФЛИКС ..

Пишување by osa Чет Aвг 06 2020, 14:43


Преспанец 🍎
@Resencanecot
·
1h
Тоа ти е неписмена и мрзлива раја.
Имаш Коди, имаш веб страни местиш ад блок, имаш торенти...
Кој нема во главата ќе има во џебот!
Фала пријатно🔥😋

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот