Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

пита со спанак

3 posters

Go down

пита со спанак  Empty пита со спанак

Пишување by osa Нед Aвг 22 2021, 19:52


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

пита со спанак  Empty Re: пита со спанак

Пишување by misterija Нед Фед 13 2022, 20:37

Osa,pitata ti izbega od sto e brza.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

пита со спанак  Empty Re: пита со спанак

Пишување by Luxor Пон Фед 14 2022, 09:22

Кога веќе си ја забележала дека бега, што не се стрча по неа да ја фатиш?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

пита со спанак  Empty Re: пита со спанак

Пишување by osa Чет Јун 08 2023, 13:22

taman se reshiv da ja pravam ,i veli stranata ne postoi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

пита со спанак  Empty Re: пита со спанак

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот