Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Војната во Украина

+5
Luxor
defo
Nebula
TRAJCHE
трендафил
9 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by alienmk Вто Мар 22 2022, 11:52

Da be  Navalni e bel, decata vo Jemen ne  se. Naci rasizam do koska.

https://mobile.twitter.com/hypermestres/status/1506020649071898624

alienmk

Број на мислења : 373
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by defo Вто Мар 22 2022, 11:53

alienmk напиша:Nato nacisti vo Jemen. Nesto gi nema demokratcinjava da beknat za ova. Rasisti.

https://mobile.twitter.com/hypermestres/status/1506020649071898624

Говару неписмен читај ми во потпис. Стоко нацистичка.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by defo Вто Мар 22 2022, 11:55

alienmk напиша:Da be  Navalni e bel, decata vo Jemen ne  se. Naci rasizam do koska.

https://mobile.twitter.com/hypermestres/status/1506020649071898624

Читај ми во потпис стоко нацистичка, подржувачу на Сатаната.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by defo Вто Мар 22 2022, 12:06

defo напиша:Дали може темата во Свет за војната во  Украина, да биде затворена. Пошто од одредени членови на форумот е користена за пренесување на дезинформации и анти-државно расположение. Под антидржавно се подразбира пренесување на ставови и гледишта на политичкиот субјект „Левица“,за ситуацијата во Украина, кои првично се однесуваат против човекот и човековите права, а второ против интересите на Македонија.

Ова  го пишав до Администраторите. Мојт разговор на оваа тема е  завршен. Извинување АлиенМК и  неговото куроглаво другарче нема да добијат. Се надевам дека никогаш нема да ја сетат болката како е да одат на гробишта, гледајќи ги сликите на нивните потомци. Имајте убав ден. Куроглави.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by Luxor Вто Мар 22 2022, 13:09

Темата е заклучена.

@defo
Сега трендафил и alienmk  ќе отворат нова. Депешите од штаб мора да се објавуваат.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

Војната во Украина - Page 4 Empty Re: Војната во Украина

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот