Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

4 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:00

Големо смеанйе. "Демократката" и боркинята за "слобода" отишла да се жали од Бугаринот владо Перев кой што сакал найпосле МРТВ да я обяви вистината за Тодор александров и ванче МихайловSmile И сега таа яничарска предавница е лустриранаSmile Смешното е дека е лустрирана од други предавници и яничари дека се на исти став со нея но понеже им е политички противник я лустрират Smile Абе има ли некой свесен и чесен човек во Македония воопште штом и "борците" ви за "слобода" се предатели и доносници? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:03

Ќе паднам од смеење. Фири наседнал на монтираната лустрација нарачана од Грујошеску. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:15

Не сум наСЕДНАЛ ниту сум наСТАНАЛ. Точно сум го напишал каде е смешнотоSmile Ядранка со изперениот мозок го предала Перев кой што сакал ништо поеке од вистината за некои историски личности найпосле да биде обявена и по македонската државна телевизия. Забележи Перев никогаш не си я криел етничката припадност за да оди некой да го "предава". Таа самата отишла при братучедот Smile Инаку дека е монтирано, па монтирано е, на вас идентитета ви го монтирааа ти за една лустрация збориш Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:17

Не се вади сега. Информациите ти се од медиумите на Грујошеску, а они како по обичај лажат. Лустрацијата на Јадранка е нарачана од фамилијата, а ти се закачи како клен на дудинка. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:21

Не изврувай на сите е ясно дека е нарачана. Но за мене смешното е дека таа предала еден човек кой сакал да види вистината за борците за независна Македония Тодор александров и Ванче Михайлов по државната македонска телевизия. Разбираш ли смешното е дека таа нема никаков морал не може една жена коя не сака да я обяви истината за историята да се бори за истина воопште. тука има две можности -или е природно глупа ,а таа не е. значи е КОДОШ или наймалкото нема НИШТО ОПШТО со демократията Wink

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:22

Абе не ве ли е СРАМ дека уште немате по македонската државна телевизия интервюто на Ванче Михайлов? Smile Единственото во живо? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:23

Пак се правиш удрен. Јадранка не издала никого. Тоа е лага на фамилијата за да ја лустрираат. Каде е предадениот да го потврди тоа? Друг пат кога така ќе се зае4беш не се вади, туку признај дека си погрешил. Вака само изгледаш смешен. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:26

Не е лага ова не треси зелени. Ядранка го кодошела Перев, отишла во УБК самата си го призна! Яс наблегувам на тоа дека таа можеби се мислела за патриотка но во случайот била ПРОТИВ вистината. Потоа Миялков тоа го користи за да я лустрира. а комичното е дека и таа е кодош ама е казнена од криминалец за тоа Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:29

Лага е, а ти наивно наседна на таа лага. И сега не можеш да се извадиш. Подобро признај си дека си бил заведен од Грујовите медимски лажливци. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:31

Не е лага бе сега сакаш да ти найдам клипот каде Ядранка кажува дека отишла во УБК оти Перев сакал од нея како уредник на МРТВ да пушти филм за вистинската история на ВМРО?

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:33

Миялков не яде доматите со колците. Той не апси ептем без причина, виде ли како подфрли на брат Любе пари за кампанията? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:33

Па што чекаш?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:34

Фири, а бе тебе јасно ти е што е лустрација?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:34

Па мислев дека си следел и го знаеш тоа.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:35

Ясно ми е бе и кай нас имаше ваква Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:35

Ако имаш докази, ставај ги на форум. Ако не, признавај дека те изманипулирале. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:38

Ти не можеш да ме разбереш. Кодошела ли таа Владо Перев? Кодошела.Можеби дури го мислела за патриотизам. Но всушност се борела НАСПРОТИ вистината. Срамота е бе немате покажано по државната телевизия единственото интервю на последниот председател на истпориското ВМРО. Тоа го сакал Перев. И таа "демократката" отишла да го кодоши во УБК. Инако да сега без секакви сомнежи власта го користи тоа оти таа е политички противник. Ама комичното е дека добила заслужена казна оти навистина кодошела и била наспроти вистината Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:39

Криминалец казни кодошлийкаSmile Тоа е комичното Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 11:40

Фири, или докази, или признавај. Трето нема. Јас отидов сега, па ќе имаш време, ќе видам попладне дали си ставил докази, или си признал дека си наседнал. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:46

luxor напиша:Фири, или докази, или признавај. Трето нема. Јас отидов сега, па ќе имаш време, ќе видам попладне дали си ставил докази, или си признал дека си наседнал. Twisted Evil Twisted Evil
Абе чоек го гледав интервюто на самата Ядранка бе таа навистина отишла во УБК "да направат нешто" со той Владо Перев кой сакал да види вистината за ВМРО по МРТВ. Сеа ако те мрзи да бараш проблемот е твой на либертас го гледав клипот но може би линкот беше ставен од некоя телевизия.Сега зошто ми е да те лажем? Да за изпраниот яничарски мозок може би таа дури е патриотка но за мене си е кодошлийка коя не сака лугето да видат вистината .

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 11:50

А во тоа дека миялков намерно и по политички причини я лустрирал тоа треба да си идиот за да го оспориш. Парадоксот е нели ти кажувам -криминалец лустрира МОРАЛНО кодошлийка ама по сосема НЕМОРАЛНИ причини Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 12:06

Или по друг начин кажано сега Генералот Стоянче бара од МРТВ да ги покаже бомбите на заев, владо Перев барал да покажат интервюто на Ванче Михайлов Smile значи вистините за криминалот и местенките и манипулациите МОРАТ да се покажат, а вистината за тоа дека дека последниот председател на историското ВМРО се борел за бугарите и бугарштината во Македония и се осекявал етнички Бугарин треба да се крие? Ме разбра или да? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by reiter Пет Апр 17 2015, 12:29

luxor напиша:Фири, или докази, или признавај. Трето нема. Јас отидов сега, па ќе имаш време, ќе видам попладне дали си ставил докази, или си признал дека си наседнал. Twisted Evil Twisted Evil
трето се знае..фири е агент провокатор...доказ или агент провокатор..фири е на ред

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 12:31

Или по втор начин србоюгокомунярските лаги никогаш нема да можат да бидат демантирани по МРТВ, никогаш нема да се покаже една вистина оти"не одговара" оти "се не поклапа" со идиотиите кои продолжуват да се учат во училиштата и се "докажуват" со "документарци" на кое им е документарно само името, а сето друго внатре е не лага направо идиотия?

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 14:28

Postovite se izbrishani, a Firi kje odmori 24 chasa od forum...Posle toa mozhebi kje bide popameten...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот