Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 35 of 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Јан 01 2016, 20:23

kiBik напиша:А, кой каза: "Наздраве!"? Suspect
Калифот, Хацонот или Оса?
site kazaa nazdravje ...posebno jas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пет Јан 01 2016, 20:36

NAZDRAVJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twisted Evil GODINAVA PADA VLADA....PIJANI, TREZNI.....NE MENJAVA NISHTO
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Јан 01 2016, 23:06

eve ubava pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Пет Јан 01 2016, 23:12

Добро вечер !
може да добијам едно пиво скопско ?
со една чаша !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 02 2016, 09:15

Kalinda напиша:
може да добијам едно пиво скопско ?
со една чаша !
А сакаш да да си го поделиме? Со чкембе чорба? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 02 2016, 10:07

Пффф.... баси мъртвилото! Ай ке одам да се зачленам во некоя ФБ група - да се борам против идентитето! Бай!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro Саб Јан 02 2016, 22:20

Ви посакувам све најдобро во 2016, најнапред здравје а потоа и успех, среќа просперитет ....

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 02 2016, 22:31

Фала, тморо! Ако се однесува и за мене, се разбира! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Саб Јан 02 2016, 22:55

kiBik напиша:Фала, тморо! Ако се однесува и за мене, се разбира! Very Happy
E kako ne? za tebe i paketce ima prateno! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 02 2016, 23:16

Со бело-белисимо? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 09:34

Shto stana be? Kaj mi e paketcheto?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 10:32

Да ви почерпя днес Very Happy :

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Torta136

Имам си хубав повод. Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 10:35

И към тортичката:

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Bacardy%20black-500x500
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 11:25

3 януари - Св. пророк Малахия, Св. мъченик Гордий (Блажи се) Suspect
Да нямаш рожден ден??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 11:29

kiBik напиша:
Да нямаш рожден ден??? Suspect

Аз - не. Ама съм родила Козирожка днес. Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 11:38

Оооо, да ти е жива и здрава! Да е добра, умна и бяла като майка си!
Наздраве за момата!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 11:41

kiBik напиша:Оооо, да ти е жива и здрава! Да е добра, умна  и бяла като майка си!
Наздраве за момата!

Благодаря, благодаря!

Наздраве!
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 11:49

Какъв подарък си й приготвила, а?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 11:58

kiBik напиша:Какъв подарък си й приготвила, а?

Подаръкът от бая време насам е в пари Very Happy Тя да си решава какво да си купи.
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 12:05

Dobre. Sled ima-nyama dve sedmici i az imam rozhden den. Da ti pratya bankovata si smetka? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Јан 03 2016, 12:09

kiBik напиша:Dobre. Sled ima-nyama dve sedmici i az imam rozhden den. Da ti pratya bankovata si smetka? Suspect


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 03 2016, 15:32

среќна на сите новата година...со многу успеси на секој план ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 03 2016, 15:36

остана ли пиво од нова година???јас сакам пиво ладно...


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 03 2016, 15:43

многу сте лумпувале изгледа за новогодишната ноќ па денес си уживкате у кревет пред тв...еве уште една песна од мене и второто пиво ќе го пијам пред тв...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 03 2016, 15:45

reiter напиша:остана ли пиво од нова година???

Не! Па нели яс бев овде!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 35 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 35 of 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот