Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 20:09

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Tic-Tac-Toe-1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 20:11

и мезе ...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 39_1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 24 2016, 20:15

eve mezence za rakijata..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Images?q=tbn:ANd9GcSc0ll1RwAq7oS_FVwktXS7IOrsnDs7W7LtToj5f-wA6B6t55HuzMT6TUjt

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 20:21

уф колку е слатко ...а песничка ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 20:23


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 20:26

ili ovaa pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 24 2016, 20:35

i pesnicka za drustvo


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 24 2016, 21:50

zosto nikoj ne ja druzi Kalinda??Moze saka da se pofali kako pominala denes na Unija na zeni?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 24 2016, 22:02

Што ти значи каваљер !
Ти мора да не си од СДСМ !
Иначе фала за прашање,
супер беше организирано
на унија на жени .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 494
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 22:08

Протест на жените од ВМРО
Протест на жените од ВМРО
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 12065482_10206776636110352_3695430305017632697_n-670x670
Стигнуваат пред седиштето на СДСМ. Молк. Жените се малку збунети.
Рангелова почнува да вика:  ‘жени, жени, ние сме жени’.
Жените пак молчат.
Софија Лаличиќ пали цигара, влече еден дим и почнува да фрла со сваровски дијаманти накај седиштето на СДСМ.
Боркица почнува да ги дели сендвичите: ‘Полека жени, за сите има, не се грабајте’.
Ивона Талевска трчи целата крвава, почнува да плаче  и раскажува како ја претепале по пат соросоиди.
Лидија Богатинова и Цаци известуваат од терен.
Силвана Бонева ги врзува македонското и албанското знаме, да се сочува меѓуетничката димензија на протестот.
Јанкулоска сака да влезат внатре и да ги сотрат комуњарите.
Јелена Жугиќ дава ексклузивна изјава: ‘секој вистински уметник, кој си ја сочувал уметноста во себе, денес е пред СДСМ’.
Од далеку се слуша дека иде Есма Реџепова. Ја носат за уши.
Бети Канческа Милевска предлага да се стави споменик на жени херои пред седиштето на СДСМ.
Калиопи ја пее ‘обои ме’.
На Мирка Велиновска и се слошало, местото ја потсетувало на стари спомени.
Антонио Милошоски носи транспарент “Илинка митрева оди си”.
Протестот завршува со песна на Цеца, во изведба на Каракамишева.

Фејсбук статус 
Љуми Бекири


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 24 2016, 22:08

еве како сте си поминале на унија на жени .....ха

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 24 2016, 22:09

Kalinda напиша:Што ти значи каваљер !
Ти мора да не си од СДСМ !
Иначе фала за прашање,
супер беше организирано
на унија на жени .

organizirano ama nekako so prisila neli Smile ..ne e vazno neli dobro si pominala...ete imam staveno od Nestor Oginar vo temata za Intrevju i Kolumni..pogledni,procitaj i kazi sto mislis...
imas pijacka od mene sto sakas da pies?da si bidam komplet kavaljer Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 24 2016, 22:10

Фала за пијачката !
Ајде да видам што си ставил ,
па ке одговорам .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 494
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 25 2016, 01:18

momche donesi po edno kafe ...za mene chaj ......malku da se relaksirame 


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 25 2016, 22:40

ajde da nazdravime ...momche donesi po edna zolta i sekako meze ...nezaboravaj pesna ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Јан 26 2016, 23:02

momche donesi po eden shtok da se napieme i da pomuabetime ....

-------

https://melnica.forummk.com/viewtopic.forum?t=639

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот