Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:13 pm

osa напиша:
ne izgleda ...so garancija e...
Мхм... На ред се реди и он, горкион... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:18 pm

Bre kako stari babi ste bile...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:19 pm

Оти бе?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:20 pm

Samo da se ogovaralo...Shto fali da se cheka na red??? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:21 pm

Тео напиша:Samo da se ogovaralo...Shto fali da se cheka na red??? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17
Па! Зависи кой ти е отзад, може и страшно да биде! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Дек 05, 2015 8:23 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
ne izgleda ...so garancija e...
Мхм... На ред се реди и он, горкион... Twisted Evil
е сега ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:24 pm

Se znae bre...Kako e redot... Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Girls-and-boys-on-Film

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:24 pm

osa напиша:
е сега ......
Да не му дойде редот?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Дек 05, 2015 8:26 pm

faka vrski da go menuva boki 13 ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:27 pm

Тео напиша:Se znae bre...Kako e redot... Twisted Evil

Така е безопасно, НО!!! ако е вака, не знам .... страшничко си е, баце! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:28 pm

osa напиша:faka vrski da go menuva boki 13 ....
А?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:29 pm

Vo takov sluchaj itno barash pomosh... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:32 pm

Тео напиша:Vo takov sluchaj itno barash pomosh... Twisted Evil
Ич нема и да се факям на орото во той случай!!! Страв лозе брани!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:33 pm

Bre ponekogash nashite stari bile vo pravo... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:35 pm

Тео напиша:Bre ponekogash nashite stari bile vo pravo... Twisted Evil
Е! Що да прават?! Патили та препатили лугьето! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:36 pm

E, pa zatoa vikame prashaj patalec a ne gatalec...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 05, 2015 8:37 pm

Тео напиша:E, pa zatoa vikame prashaj patalec a ne gatalec...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley17
При нас е: Не питай старило, питай патило. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Дек 05, 2015 8:40 pm

Isto si e toa kiBik...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Нед Дек 06, 2015 11:00 am

Уау,какви жени рагьа майка Бугария bounce

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 11:44 am

хан Ацо напиша:Уау,какви жени рагьа майка Бугария bounce

Acone, gledam dobre se opravyash veche s padezhite.
A inache momata siguren li si, che e nasha? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Нед Дек 06, 2015 11:58 am

kiBik напиша:
хан Ацо напиша:Уау,какви жени рагьа майка Бугария bounce

Acone, gledam dobre se opravyash veche s padezhite.
A inache momata siguren li si, che e nasha? Suspect

Се разбира дека сум сигурен.Момата е од Цариброд,од окупираните Западни покрайнини.Исто като таа:

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 12:05 pm

хан Ацо напиша:
Исто като таа:

Ma taya si kazva sama, che e b'lgarka, a prvata ne znam da si e kazala. Mozhe da se samoopredelya kato nebeska, de da znam.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Нед Дек 06, 2015 12:33 pm

kiBik напиша:
хан Ацо напиша:
Исто като таа:

Ma taya si kazva sama, che e b'lgarka, a prvata ne znam da si e kazala. Mozhe da se samoopredelya kato nebeska, de da znam.

Каква небеска,какви бакрачи?!Наша си е момата Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 06, 2015 2:01 pm

ajde momche donesi po edna zolta i meze da im nazdravam na onie koi slavat Nikulden ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 06, 2015 2:03 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcTy_D9Pv2EV2OntlLxHRDvnterrZpBx2dLZNznZFVNByZGy8KQbHQ
уште еднаш честит Никулден (св.Никола)на сите што го слават .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот