Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Дек 03 2015, 20:02

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Top-champagne-brands-most-searched

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Дек 03 2015, 20:02

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcQSpcauxJvJ57UDy7d_lenv_3KtrCQuBOoEn-5ApdGAEiQYo0_6

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Дек 03 2015, 20:03

Na zdravje...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcSJ8ZL2M_e3ZIxZyEcwBCimmi0FX1XMagEaYkHmmHNzHwL1REVkow

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Чет Дек 03 2015, 20:13

1.ракија со кисела зелка ако има и р'доква рендана со јаболков оцет и џимиринки со буковец..после третата чашка молам ЛАДНО пиво со десетка и луто чувче...Ај на здравје

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Дек 03 2015, 20:20

Ima se Reiter...Nazdravje...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Sljivovica В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 9k= В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 9k= В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Z

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Чет Дек 03 2015, 20:37

супер...а песна..јас незнам која во моментот..по ваш избор ама да е македонска без разлика народна или некоја друга

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Чет Дек 03 2015, 21:03

ќе ви откријам една песна која ми е на срце..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Чет Дек 03 2015, 21:10

стани мала
сланине насеци... Very Happy
луди славонци ххахаахаха..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пет Дек 04 2015, 09:42

ауу,јас сум бил последен гостин вчера во меаната...вака ли славевте 30.000 пост?или во некое ќоше на привате... Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout Саб Дек 05 2015, 08:56

reiter напиша:1.ракија со кисела зелка ако има и р'доква рендана со јаболков оцет и џимиринки со буковец..после третата чашка молам ЛАДНО пиво со десетка и луто чувче...Ај на здравје

mozes da jades sve toa?
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Саб Дек 05 2015, 09:00

и повеќе,ако се отворе дизната Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout Саб Дек 05 2015, 09:04

reiter напиша:и повеќе,ако се отворе дизната Smile

hahah samo nazdravje druze, mene 5 so 2 piva mi e dovolno, ako e 10 uste i rakija mozda, ama toa mi e limitot.
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 18:56

Айде, Оса!!! Дай две ракии! Стига си дзиркала само!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 18:57

odma ke donesam ..i jas menadzerka ke te sluzam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 18:59

osa напиша:odma ke donesam ..i jas menadzerka ke te sluzam
Кажи ни, пошо ние не се сетивме - дали го празнувате Никулден вие? И имате ли некоя традиция при славеньето му?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:00

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Rakija-lek-poison-01

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:07

Тоа за нас со Ацо. Вие двете со Естир шо ке му удрите? Некой чай со малинки?Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:07

kiBik напиша:
osa напиша:odma ke donesam ..i jas menadzerka ke te sluzam
Кажи ни, пошо ние не се сетивме - дали го празнувате Никулден вие? И имате ли некоя традиция при славеньето му?

Што да не сакаш да дојдеш на слава? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:10

luхor напиша:
Што да не сакаш да дојдеш на слава? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Не бе! Ма чудно ми е да немате Никулден, Св. Никола??? Да не правите рибници, шарани и тако далье...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Дек 05 2015, 19:11

Веројатно славиме киБик, но мене не ми се познати многу обичаите. Инаку да, славиме Свети Никола.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:14

kiBik напиша:
luхor напиша:
Што да не сакаш да дојдеш на слава? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Не бе! Ма чудно ми е да немате Никулден, Св. Никола??? Да не правите рибници, шарани и тако далье...
имаме како не ....и ние за св. никола правиме риба ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:32

osa напиша:
kiBik напиша:
luхor напиша:
Што да не сакаш да дојдеш на слава? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Не бе! Ма чудно ми е да немате Никулден, Св. Никола??? Да не правите рибници, шарани и тако далье...
имаме како не ....и ние за св. никола правиме риба ....
А кога точно е кай вас? На 19-ти?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 19:35

da kiBik na 19 dekemvri ....pravime i maslinki so praz salata ...mnogu vkusno ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 05 2015, 19:38

osa напиша:da kiBik na 19 dekemvri ....pravime i maslinki so praz salata ...mnogu vkusno ...
А оной, Луксорон, само конзуматор изгледа да е!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Дек 05 2015, 20:08

kiBik напиша:
osa напиша:da kiBik na 19 dekemvri ....pravime i maslinki so praz salata ...mnogu vkusno ...
А оной, Луксорон, само конзуматор изгледа да е!!! Evil or Very Mad
ne izgleda ...so garancija e...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот