Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 09 2016, 10:35

А по Босилеградско рода останала ли ти е? Гледам в Ярешник има-нема 50 човека само.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata Саб Јан 09 2016, 10:50

nyama vece. vsicki se ili po srbskite gradove ili Skopie.
ima livadi i shumite sa ostanali, bashta mi dodek e bil ziv, 3-4 p't patuval e vo rodnio krai, az sm bil mnogu e hubavo, ama nyama zhivot tam.

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јан 09 2016, 12:51

dobar den pochituvani gosti vo meanata ...momche donesi eden chaj od shipka i konjak ....gledam imalo gosti utrovo ....a sega kade ste ? ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Јан 10 2016, 11:20

Abe kradci niedni! Zoshto be ste im ja ukrale chalgata od nashite brakja romite??? Evil or Very Mad

I setne pak da ne rechete deka toa se staromakedonski od pamtiveka!!! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 10 2016, 15:01

za koj vikash " kradci "?de malkucka pojasen bidi kiBik ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Пон Јан 11 2016, 20:14

osa напиша:za koj vikash " kradci "?de malkucka pojasen bidi kiBik ....
Pa koj ja krade nashata ciganska muzika kako da mu vikam, Osa?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Јан 14 2016, 21:46

Шо ќе пие кафана Дефо части вечерва.......Very Happy

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3454
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata Чет Јан 14 2016, 23:34

nyama hora v kafanata be, kato prazen konteyner Smile
pobegali sa vsicki

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 14 2016, 23:42

SLAVIMEEEEEEE....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пет Јан 15 2016, 20:08

едно пиво ....не знам зошто цело време нарачувам ЕДНО пиво кога пијам по две и повеќе...еве и песна..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Јан 15 2016, 23:42

pivo ? vednash ...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Terraoko-2013-10-01-980064-8

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јан 16 2016, 12:45

dobar den pochituvani gosti vo meanata ....ajde na vikend zabava ....eve ubava muzika i ushte podobra pijachka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 17 2016, 11:40

dobar den pochituvani gosti ...momche donesi po eden chaj i konjak .....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 17 2016, 12:48

Aјде наздравје !
Навистина мислите дека
ДПМНЕ ке изгуби на избори ?
Ха ,имаат они машинерија !
Како кажа еден бивш
пратеник ?
Они се 10 години во
кампања !
Дај едно узо за муабетот .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 17 2016, 12:54

oho kogo go gledam ... kalinda ...ova e onoj zakonski minimum za zastapenost na zeni vo partijata ....odma nosam uzo ...ama da te prasham ,stvarno navivashj ovie lopovite da tepaat na izbori ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 17 2016, 13:03

Е не зајчето ке тепа !?
Ај не ме смеј !
Он за премиер ?
Зошто сега бега од избори?
Зошто не е кадарен ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 17 2016, 13:05

А узо ке дадеш или
се налути?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Нед Јан 17 2016, 14:01

И после зашто не сум доаѓала?
Глеај како бегате сите!
Со кој да спорам ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 493
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 17 2016, 15:04

tuka sum bre kalinda ....a za shto da sporish , deka ovie se super? bravo .....ne mi e jasno kako toa go opravduvash shto eve kazuva sam shto pravel ...na primer 5% da ne se mnogu ...negov e glasot i shto ne ti e jasno tuka ...zemal provizija i kraj ! i sega mnogu me interesira shto ke kazesh ti vo vrska so ova ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 17 2016, 15:06

eve mi trubi adminot shto pishuvam na ovaa tema ...ajde izvolte na drugata tema da sporime ....ko shto vikash ti !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Јан 17 2016, 17:02

Kalinda напиша:И после зашто не сум доаѓала?
Глеај како бегате сите!
Со кој да спорам ?
тука се пее,игра,мезе и пие...а богами ние машките ги меркаме женските од горе до доле Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 17 2016, 22:32

Kaj si ti merkach na zenski od glava do peta ... Te nemashe denovive da ne beshe na zimovanje?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 18 2016, 14:36

dobar den pochituvani gosti ...se nadevam ke se druzime denes poveke ...utre e neraboten den ....eve pesnichka za pochetok na druzbata ...ima vo nea i poraka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 18 2016, 19:25

дај момче по еден шток ...ова не е нормално што се случува ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 18 2016, 19:28

mozhe i vino ...Roze ...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Sudjuk-wine-hlqb

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот