Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 9 of 40 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 17:56

luxor напиша:
kiBik напиша:Aj za druzhbata megju eden narod vo dve drzhavi! Very Happy

Јок, џабе ли ние се боревме? Сите македонци во една држава. Twisted Evil

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3338027/an/0/page/0#Post3338027
Ma kakvi si gi opleskal tamu so Johnny??? Very Happy Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 17:57

Хакери бе киБик. А оној негативниот тоа чекаше. Изгледа откога му забранија да става линкови без коментар му стана ептен досадно. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:01

luxor напиша:
Ајде објасни ја оваа кратенкава, само немој да се вадиш на инструментал. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21
3 times Love & Peace to Mothers??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:02

Хмммм, повеќе ми личи на влијание од средината. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:03

delta напиша:
kiBik напиша:
luxor напиша:
Човек кој сака друг да го части, да извлече некоја корист од друг. За таков викаме се гребе.
Aaaa, ma ti se edno mene me opishuvash! Evil or Very Mad Very Happy

Aaaa pa kaj si be kolega? Very Happy
Eve me de. Sakash danapravime cheta so tebe? Jas kje sum vojvodata. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:03

Ej be, sto mi go napagas kolegata, on e super drustvo za razlika od tebe.

PS. Toa za onoj modot go poisav.


Последната промена е направена од delta на Саб Фед 13 2016, 18:04. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:04

luxor напиша:Хмммм, повеќе ми личи на влијание од средината. Twisted Evil
Za koja sredina zboruvash ti? Neshto mrsno da ne e? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:05

kiBik напиша:
luxor напиша:Хмммм, повеќе ми личи на влијание од средината. Twisted Evil
Za koja sredina  zboruvash ti? Neshto mrsno da ne e? Suspect

Мрсно е, нешто како шумадиско свинче. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:06

delta напиша:Ej be, sto mi go napagas kolegata, on e super drustvo za razlika od tebe.

PS. Toa za onoj modot go poisav.

Ти редовно ја одржуваш хигиената? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:07

Redovno be namesto da me prakas na banje prati edno prase peceno vo meanata dodeka skrzavata ne dosla.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:07

delta напиша:Ej be, sto mi go napagas kolegata, on e super drustvo za razlika od tebe.

PS. Toa za onoj modot go poisav.
A! Nemoj vaka! Luxor e pich! Ne znam kaj si go zgazil lukot... no sigurno ne bez prichina te predupredil, kaznal i t.n. A glej i rakija te chasti, taka shto ne ja api rakata, koja te chasti! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:08

Eeeee ako dade i prase ke mu bidam najdobar prijatel. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:09

luxor напиша:
Мрсно е, нешто како шумадиско свинче. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21
Very Happy Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:09

delta напиша:Redovno be namesto da me prakas na banje prati edno prase peceno vo meanata dodeka skrzavata ne dosla.

Со јаболка во устата или без? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:10

delta напиша:Eeeee ako dade i prase ke mu bidam najdobar prijatel. Twisted Evil
Eh, be prijatelstvo so prase ne se kupuva be! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:11

Kako sakas samo neka bide prase i neka bide peceno.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:11

kiBik напиша:
delta напиша:Eeeee ako dade i prase ke mu bidam najdobar prijatel. Twisted Evil
Eh, be prijatelstvo so prase ne se kupuva be! Very Happy

Arno velis so praseto odi i vino ili pivo. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:14

delta напиша:
Arno velis so praseto odi i vino ili pivo. Twisted Evil
Very Happy
E! Sea i nekoja cuca ako dade, najglem prijatel kje ni stane...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:16

Ненаситни сте вие двајцата. Такви пријатели никаде нема. Ајде да видам што можам да направам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:17

Pa! Prijatelstvo e toa. Ne e shega rabota! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:18

Да почнеме со прасето.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Z

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:19

Еве ја и цуцата со пивото.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Pivo-07

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:19

Aaaa, ne! Toa e shumadinsko malo divo prase! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 13 2016, 18:20

Важно печено е, така баравте. Twisted Evil


Последната промена е направена од luxor на Саб Фед 13 2016, 18:20. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 13 2016, 18:20

A cucata - germanka! Be ne ostana vo Makedonija neshto svoe, rodno??? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 9 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 40 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот