Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Јан 26, 2016 11:06 pm

eve i pesnichka 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Јан 27, 2016 6:17 pm

ajde malku da se zabavuvame ...momche donesi po eden shtok so mraz ...edna kocka ....eve i pesnichka ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 4:44 pm

Meanata vi raboti samo za praznici? Ili ni togas? Laughing

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:17 pm

ajde dobredojde delta ...ti piesh samo za praznici Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 7:23 pm

Pijam sekogas. No samo koga ima koj da sluzi vo meanata. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:26 pm

pa ne gi vide cucite ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:26 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' 20090618_163036_DevojkiLeMan200

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:27 pm

koja sakash da te posluzi samo odberi !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:31 pm

eve jas ke platam ,ti samo kazi shto piesh ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:33 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' 20150223223930_51387

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 7:34 pm

Uzo. Ama nekoe kvalitetno. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 7:35 pm

A mezeto ti e dobro, ama si mozela i poveke da se potrudis. Razz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:35 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Meat_wine

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Јан 28, 2016 7:38 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Ouzo
eve ti uzo ....misleshe nema ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 7:54 pm

Dzabe sto ima uzo koga meandzikata e na neplaten odmor. U kafanata ko bomba da padnala. Ziv covek nema. Ko sto rabotite sumnjam deka imate pari za plata. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Јан 28, 2016 8:32 pm

А ти да не се јавуваш за спонзор можеби? Или сакаш Оса да те вработи па се грижиш дали ќе ти плати?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Јан 29, 2016 4:50 pm

Aha ste se zdruzile pa protiv mene?!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 30, 2016 8:05 am

Koj toa mi ja zakacha Osa??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Саб Јан 30, 2016 5:50 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' 0272EBEE9F575844BCDA183EA4F7B5B0

Охридско гомлезе (тури потпечи)

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Bieno-Sheep-Cheesedefo

Број на мислења : 2851
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јан 30, 2016 7:14 pm

kiBik напиша:Koj toa mi ja zakacha Osa??? Suspect
Kaj se izgubi Kibik? So denovi te chekame

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јан 30, 2016 7:17 pm

defo напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' 0272EBEE9F575844BCDA183EA4F7B5B0

Охридско гомлезе (тури потпечи)

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Bieno-Sheep-Cheese


Defo edno parche za mene moze ? (Ne se zezam,seriozno baram)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 30, 2016 7:46 pm

osa напиша:
Kaj se izgubi Kibik? So denovi te chekame
Еве мв, Оса, овде сум веке. Ке спеш едно црвено?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 30, 2016 7:50 pm

defo напиша:
Охридско гомлезе (тури потпечи)

Що е гомлезе, дефо? Кай нас имаме некое си гьомлезе, ама не е охридско.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Јан 30, 2016 7:51 pm

Плус, првата слика е точно гьомлезе наше.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Prasica Нед Јан 31, 2016 2:39 am

KELNER !!!
Tri sendvicha so pasta od zheladi, molam.
Gladna sum si...groook

_________________
TO LEFT NO SANDWICH UNEATEN !
Prasica
Prasica

Број на мислења : 6
Join date : 2016-01-31

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот