Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata Пон Фед 01 2016, 18:59

de bre bratya ot Makedonia
az shte si pishuvam kakvo iskam
dokogato ne remetim vi zakonite na foruma shte si pishuvam
iskam si go avatatrot, ne mi kaza kakvo e tova, da go nyama??

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 01 2016, 19:04

Веќе ги прекрши правилата на форумот. Тоа што уште пишуваш е само заради мојата добра волја. Значи или премини на статична или си готов.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata Пон Фед 01 2016, 19:08

shto e be chovek?
proveri si zrnzite az sum si staitichen a ti iskas da ne nakarash ot foruma , ne mi kazhuvas tuk zashco si mi brisal avatara mi, iskas da me baniras, az imah pitanie, chist sam tuk, ajde ti otgovori ako mislis che si prav?
tova ne e fer, I tova e maltretirane na clenoveto.

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 01 2016, 19:12

Статичен? Пишуваш во исто време од Англија, Индија, Кина, САД, Франција и Холандија. И ми се правиш паметен. Ме обвинуваш со лаги за некаков аватар.Готово е. Моето трпение заврши. БАН ОД ФОРУМ.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 01 2016, 19:29

Ti mnogu los si bil be. Aj si otidov i jas za denes.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо Пон Фед 01 2016, 19:55

Ајде дечки наздраве

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Фед 01 2016, 21:26

luxor напиша:Статичен? Пишуваш во исто време од Англија, Индија, Кина, САД, Франција и Холандија. И ми се правиш паметен. Ме обвинуваш со лаги за некаков аватар.Готово е. Моето трпение заврши. БАН ОД ФОРУМ.
вауу,после долго нишањене го упуца одма Very Happy ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:34

ajde shto e ova ...koj shto pie ...ova e za "dusha" na mtrviot forum ....jas ke platam ....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:36

eve ja pesnichkata 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Фед 01 2016, 21:40

ракија со компир салата свадбарска,полно бибер и некоја маслинка ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:45

uf reiter kaj ja najde ovaa salata ...jas neznam da ja podgotvam ...a biber kako lek ili za vkus ?...daj da pobaram moze nekoj ima recept pa ke ti ja napravam ...kako velat od srce ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:49

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 195590636025501694cfea795424e8ba

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:51

јас само ваква знам со компир и пилешко...може?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Фед 01 2016, 21:52

може,

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:53

еве тогаш и ракија

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 21:54

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Img%5CRakiiVina%5C70012AMTuesday,September3,2013Zolta%20rakija%201l217x642

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Фед 01 2016, 22:21

Да не е на празно ракијата.
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Sopska-salata-3348

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3454
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 01 2016, 22:55

ама дефо ти не виде дека има мезе и тоа по рецептот на реитер ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 08:28

Meze, rakija i samo toa znaete. Da ne sum upadnal na forum za alkoholicari? Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 09:44

Meze i rakija e sekogash e podobro od kontraprotesrantski sendvich i sokche... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 16:19

I sendvic i sokce e nesto. Vas zedni preku voda ve preveduvaat. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Вто Фед 02 2016, 18:21

Kako ne e, koj ne saka rastitelen kaskaval, posebna i gazoza.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Фед 02 2016, 19:07

dobro vecher pochituvani gosti .....momche donesi zolta i meze ...ama mnogu denes sum posebno raspolozena za pienje ....i druzba ...ajde reiter kade si ...a i kibikot go povikuvam odma na druzba ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Вто Фед 02 2016, 19:28

delmol напиша:Meze, rakija i samo toa znaete. Da ne sum upadnal na forum za alkoholicari? Twisted Evil
pa ako ne ti e  arno odisi...shto si zapnal da sedish tuka .daj konobarche  da se pie i da se pee !
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Вто Фед 02 2016, 19:31

eve da vidam dali vi se sviga ova 
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот