Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 8:59 pm

Znaci deka i ti ne znas sto e toa samo se izvlekuvas od castenje. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:04 pm

Аман доста со тоа частење, ајде напиши и нешто друго, може?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:06 pm

Pisuvam more sum napisal povekr od tebe i ovoj pismann skrzavecot so lize monitori. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:08 pm

Да навистина си напишал. Еве по тој повод напиј се едно пиво од мене. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 21473g

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:09 pm

te vi pitanie ot quiz, be, haide da ve vidim Smile ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:10 pm

Mavni se be skrza v sumaru vide pivo i odma dojde. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:11 pm

luxor напиша:Да навистина си напишал. Еве по тој повод напиј се едно пиво од мене. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 21473g

Fala, fala a kebapite kaj se tebe onoj kibicniot i kebapi ti dade. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:13 pm

За кебапи ке мора повеке да се потрудиш, но ако сакаш нарезок со вегета може. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:13 pm

ehe, ne znalci edni, ne znaite koi sa DF Lab, a?


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:15 pm

Be begaj so tie df labite. gledas za narezok zborime. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:16 pm

luxor напиша:За кебапи ке мора повеке да се потрудиш, но ако сакаш нарезок со вегета може. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Happy-smiley21

Arno be ajde i narezok ne e loso ama golem da bide. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:18 pm

Еве голем е, па сега уживај. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 17634g

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:21 pm

ne znaite, ne znaite hehe


haide s druotot pitanie

Kak e pravo
a/ MARIAN
b/MARJAN
v/MARIJAN
g/?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:26 pm

Pod g, pisman ajduk. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:32 pm

e so be pot G?
pot G ne e Marijan tuku MIHAILO


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:43 pm

Ete ete znaev deka e skrzav i plaslivec. edno pivo da casti se plasi. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:50 pm

Koj toa se plashi da chasti pivo Delta???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:51 pm

Onoj sumskiot covek prijatele mnogu e skrzav. Ti ne si ti si dobar a moze uste edno pivo?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by ribar1 Саб Фед 20, 2016 9:52 pm

Voivodata ot gorata напиша:e so be pot G?
pot G ne e Marijan tuku MIHAILO


Vojvodo kako ti e cetata?So piete zimava zolta rakija ili V-M-R-O ---vince -meze -rakija -ohoho

ribar1

Број на мислења : 25
Join date : 2016-02-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:54 pm

Mozhe ne grizhi se denes sum raspolozhen za chastenje...Eve ti celo bure... Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Beer

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:58 pm

more.
voa meana li e ili kazamat sudnica ???
deka se mi postoveto bre ? Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by ribar1 Саб Фед 20, 2016 9:58 pm

Teo напиша:Mozhe ne grizhi se denes sum raspolozhen za chastenje...Eve ti celo bure... Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Beer

Dobro so pivo e ova?

ribar1

Број на мислења : 25
Join date : 2016-02-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 9:58 pm

A eve i edno govedo na razhen...Za meze... Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 EEED20D2DDC8F24095BF41304E8F40CB

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20, 2016 10:00 pm

Voivodata ot gorata напиша:more.
voa meana li e ili kazamat sudnica ???
deka se mi postoveto  bre ? Smile


Sakash da kazhesh deka nekoj post ti e izbrishan??? Suspect

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by ribar1 Саб Фед 20, 2016 10:01 pm

Teo напиша:A eve i edno govedo na razhen...Za meze... Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 EEED20D2DDC8F24095BF41304E8F40CB

Vakvo pecenje, koj ke padnit Pastirot i sekako VINO.

ribar1

Број на мислења : 25
Join date : 2016-02-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 21 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот