Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 12 of 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:25

Ej castenje za valentajn. Vo vistinsko vreme sum dosol. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:26

Како ли пак ти намириса? Evil or Very Mad

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:26

Чек да видам дали ке го одобриш основното, да знам дали да го казнам готвачот или да продолжува!
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 F917481bc8d20b937bd4ddc97f98bdd8
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:27

Ej neli sme prijateli sega. I jas ke castam koga ke dobijam penzija ako ne se udavam vo nekoja banja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:27

delta напиша:Ej castenje za valentajn. Vo vistinsko vreme sum dosol.  Very Happy
НООО! Запамти! Тоа е само за денеска!!!! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:28

kiBik напиша:Чек да видам дали ке го одобриш основното, да знам дали да го казнам готвачот или да продолжува!
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 F917481bc8d20b937bd4ddc97f98bdd8

Браво киБик браво. Вистински европеец си. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:29

luxor напиша:Како ли пак ти намириса? Evil or Very Mad
Банирай го овой! Нели ми си другар!!! Многу скапо ке излезни!!! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:29

kiBik напиша:
delta напиша:Ej castenje za valentajn. Vo vistinsko vreme sum dosol.  Very Happy
НООО! Запамти! Тоа е само за денеска!!!! Evil or Very Mad Very Happy

Ako ako, den da projde drug da dojde. Za utre ke mu mislime. Very Happy Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:30

kiBik напиша:
luxor напиша:Како ли пак ти намириса? Evil or Very Mad
Банирай го овой! Нели ми си другар!!! Многу скапо ке излезни!!! Very Happy

Не смеам, ако се удави на бања никогаш нема да не части. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:32

Ajde be ne jadam i pijam jas mnogu taka samo za ubavo drustvo ke si posedam so vas. king

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:32

luxor напиша:
Браво киБик браво. Вистински европеец си. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21
Very Happy Very Happy Very Happy
Ех, човек не може да бега од своите коренье!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:36

delta напиша:Ajde be ne jadam i pijam jas mnogu taka samo za ubavo drustvo ke si posedam so vas. king
Ай добро, ай. Земи си една марулка и едно компирче и ти стига толку!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:37

Точно така, ние ја цивилизиравме Европа само овие баварците сеуштње не успеваме. Кај нив уште постои сексуална дискриминација. Цуци ги служат. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 German+girl+serving+beers+Oktoberfest

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:40

kiBik напиша:
delta напиша:Ajde be ne jadam i pijam jas mnogu taka samo za ubavo drustvo ke si posedam so vas. king
Ай добро, ай. Земи си една марулка и едно компирче и ти стига толку!

ne bidi tolku skrazav be, ne mozete vie dvajcata da izedeta i ispiete tolku. Treba fala da mi kazewte sto se nafativ da vi pomagam.  Cool

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:40

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 10632685_1064608420271874_2909786236632697061_n
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо Нед Фед 14 2016, 10:41

kiBik напиша:
delta напиша:Ajde be ne jadam i pijam jas mnogu taka samo za ubavo drustvo ke si posedam so vas. king
Ай добро, ай. Земи си една марулка и едно компирче и ти стига толку!

Кибик,честит празник

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:41

So e ova? Vino se pie i treva se pase? Evil or Very Mad

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:42

delta напиша:
ne bidi tolku skrazav be, ne mozete vie dvajcata da izedeta i ispiete tolku. Treba fala da mi kazewte sto se nafativ da vi pomagam.  Cool
Фала на помокьта! Айде стига толку ми си помагал! Very Happy Very Happy Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:42

Чул киБик дека Грујо ќе воведе данок на мрсно па ова е за камуфлажа. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо Нед Фед 14 2016, 10:43

luxor напиша:Точно така, ние ја цивилизиравме Европа само овие баварците сеуштње не успеваме. Кај нив уште постои сексуална дискриминација. Цуци ги служат.  Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 German+girl+serving+beers+Oktoberfest

Арабите сигурно ќе ги цивилизираат Twisted Evil


Последната промена е направена од хан Ацо на Нед Фед 14 2016, 10:43. Мислењето е променето 1 пати
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:43

delta напиша:So e ova? Vino se pie i treva se pase? Evil or Very Mad
Тоа е мара бе! Ех, маамустара! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:43

kiBik напиша:
delta напиша:
ne bidi tolku skrazav be, ne mozete vie dvajcata da izedeta i ispiete tolku. Treba fala da mi kazewte sto se nafativ da vi pomagam.  Cool
Фала на помокьта! Айде стига толку ми си помагал! Very Happy Very Happy Very Happy

E ne moze taka ne ostavam jas prijateli vo nevolja. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:43

Фала, Ацо!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:44

luxor напиша:Чул киБик дека Грујо ќе воведе данок на мрсно па ова е за камуфлажа. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Happy-smiley21
А?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:46

хан Ацо напиша:

Арабите сигурно ќе ги цивилизираат Twisted Evil

Ќе видиме Хацоне како ќе помине сето ова. Мене ме плаши дека голем дел ќе останат во МК па побргу од предвидувањата државата ќе стане муслиманска.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 12 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот