Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 27 of 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:28

Chekaj bre, a mezeto ne go sakash??? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Smiley-laughing021

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Фед 22 2016, 19:35

A mene me nema, cudni raboti se deshavaat ?!?!?!?! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:37

Не знам зошто калифу но на говедото од синоќа му се допаднал раженот што му го набивме па денес пак дошло. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:41

eii..delta zamina- hamad e dosal Smile
pa tova e s'shtiot clen? Smile
za tova li Delta semal si otpuska po-skoro Smile ?

eiiii, bratya, deka e razheno, haide vie prekarvaite priatno s iloziite vi, az shte pitam otnovo

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:41

Mazohist...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Smiley-laughing021 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Smiley-laughing021

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:44

Калифу да не му допрел раженот до малиот мозок синоќа на овој? Мисли дека ти си делта. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Smiley-laughing014

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:45

Voivodata ot Dragovistica напиша:

kviz za tozi vecer;

Vpros, numer 1

glupaca , е
1/ proishod na glupak
2/del od moronska familija
3/ ime na kerka mu na volot
4/ Voivodata da vi otgovori ?

emi?

haide bratya I sestri, davaite otgovori


Последната промена е направена од Voivodata ot Dragovistica на Пон Фед 22 2016, 19:51. Мислењето е променето 2 пати.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:49

luxor напиша:Калифу да не му допрел раженот до малиот мозок синоќа на овој? Мисли дека ти си делта. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Smiley-laughing014

eeeii ljuksor, nemoi be bratko ne mi meni postoveto, ne e po propisite vi, zashco taka chinis?
az samo pitah na kviza, za baniraneto, shte pitam be, I za posokite na svjatot, kato, iztok, sever, Jug, ....

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:50

Ti pak pochna so starata pesna...Prvo ti go menuvaa avatarot, sega postovite...Izgleda odamna ne si banjat... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 19:55

Teo напиша:
Voivodata ot Dragovistica напиша:a Kviza, shte igraeme li bratja?

Eve vednash...Ajde pogodi shto kje se sluchi denes...

1. Kje te baniram jas

2. Kje te banira luxor

3. Sam kje izbegash od strav

Изгледа под 3 е точниот одговор. Му ја летна набрзина. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:00

so go izbrkavte be, A pecenje sega od kade. Sad

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:02

Вечерва ќе пиоеш ракија со салата, не туку си запнал за печено. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:03

So be salata a mozese peceno. a ovoj so samijata da dade edna kamolila da peceme? Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:04

За тоа со него ќе се договараш. Од мене само салата. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 9k=

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:05

ubava salata fala mnogu. A kaj otide toj so klamilata? Suspect

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 20:13

Ej be ti so feredzeto kamilaru ne se krij ajde davaj edna kamila da peceme. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Пон Фед 22 2016, 20:58

Dobra vecer, druzhino! Samo jas li ne razbiram shto se deshava ovde? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Пон Фед 22 2016, 20:59

Aj, Delta, daj edna rakija, da mi prosvetne.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Пон Фед 22 2016, 21:03

Are be, cicijo! Kaj se pokri pak?

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 21:10

eeeej kaj si be prijatel, vcera dinosaur pecele a ne ne vikaa.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 21:35

ajde be vrati se , dve rakii ke ti dadam. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Фед 22 2016, 21:51

Ај добра вечер...


А колку за војводата не се секирајте, отиде да подува ветер малце, пошо му стои работата..........

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Фед 22 2016, 22:35

Na blgarski vo blgarski forum.... do togash niti citam, niti odgovaram!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 22:41

Kakov bugarski forum te snashol kalifu?!?!?! Suspect

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пон Фед 22 2016, 22:50

Можеби мисли на киБикот, но згрешил. Него може да го најде на Крстарица. Ги изучува падежите. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот