Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj e Kezman?????

5 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kaj e Kezman????? Empty Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 16:56

Gledam nekolku dena go nema a toj e zavisen
od forumi narocno da gi iritira nebanjatite a sega
go nema.....toj me natera da dojdame ovde i sega
op go snema.....da ne znae nekoj sto se sluchuva
so nego,kaj e ???? da ne e bolen????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:00

А бе ти си оној Јамбо од Воденица и Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:02

Da...zosto???

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:04

Така бе прашувам.Затоа што знам дека знаеш каде е Кежман...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:06

Jas da znam ne bi prasuval ovde????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:07

А инаку не си сега во исто време вклучен и на Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by osa Сре Јан 21 2015, 17:10

ne, on ovde kupuva ,a tamu prodava ,samo shto dobiva za vozvrat ,ushte toa da znam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16360
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:12

Се исклучи, но не доволно брзо...Освен тоа таму е jambo а овде Jambo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:13

od drugiot lap top u kancelarijata lap topot
e isklucen sega sum na drugo mesto....izvini
ti da ne rabotis u policija pa tolku istrazuvas???
ako znaes nesto kazi ako ne nemoj da me prasuvas dali
sum vklucen ili ne sum...kakva vrska ova ima so moeto prasaanje??

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:15

Има Џамбо ,има.Ја читаше Ветерница,таму има добри објаснувања.Воопшто не мораше да прашуваш овде...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:16

ne sum isklucen....lazes....daleku e kancelarijata odovdeka

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:18

Не заебавај.Истиот момент кога те прашав дали во исто време си вклучен и на Ветерница,се исклучи од неа.Мислиш дека така те прашав случајно.Или мислиш дека сум глуп и не знам да прочитам кои членови се во моментот кога гледам вклучени на Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:19

abe sto kries ...sto se slucuva ovde????
jas slucajno prasav i izgleda sum pogodil
kaj ne treba?????????????????
alo sto kries???kaj e Kezman??????????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:20

Немој да претеруваш,спушти ја топката и кажи ми зошто лажеш?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:22

Abe ne sum iskluicen.. vklucen razbiras VKLUCEN..utre koga
ce odam tamu ce se isklucam...sega sum VKLUCEN

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:23

Кај си бе вклучен?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by osa Сре Јан 21 2015, 17:23

ah ,ne zbori ,
chudno da prashash "sluchajno 'otvarajki tema ...eh bre dzambo ,dzambo ,dobar si

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16360
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:25

Sto si be ti???? nemoj da ti kazam nesto sto ne treba..
koj si be ti da me prasuvvas dali lazam ili ne???
fino prasav ljudski

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:26

И јас фино те прашувам кај си вклучен...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:29

luxor напиша:Кај си бе вклучен?
Na Veternica...go teram volot u picku lepu materinu i go pravam bugarin/....dali razbiras VKLUCEN
proveri si pak...pod druga IP adresa so isti nick jambo
sga ebem li ga sas malu ili golemu bukvu

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:30

Чекај сега ке проверам...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo Сре Јан 21 2015, 17:33

i????? ...i sega???...kaj e Kezman?????
sto mutite ovdeka.?????sto zavadjate kako kisa
okolo kraaguevac???

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 17:38

Гледај сега манијаку.Во 17 часот и 29 минути во погорниот пост јадеш говна дека си на ветерница и го тераш волот,ова,она...Еве подолу принт скрин кој докажува дека те нема на Ветерница во 17 и 30 часот.Затроа престани да сереш,за да не го добиеш тоа што и го заслужуваш...

Kaj e Kezman????? Mw7cw6

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 18:46

Гледам дека овој замолчи,па ке морам јас да продолжам.Денес во 12 и 31 часот,Кинг на Ветерница приложи докази дека Лаба се регистрирала лажно под никот на нашата членка Оса на ветерница,обидувајки се да ја навреди, понижи ,и девалвира...

Kaj e Kezman????? Rj1ojq

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 18:48

Наместо тоа да влијае на мислењето на Кежман величанствени (не гледам што му е величанственото) тој продолжува со напади и навреди на модераторите на форумот...

Kaj e Kezman????? Or5s8x

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот