Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj e Kezman?????

5 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 18:56

Не гледам причина зошто Оса да не ја нарече Лаба срам за женскиот род,напротив мислам дека била и блага.После ова што го направи личноста под ник Лаба ,јас тврдам дека таа е срам за целокупниот човечки род.А истиот епитет го заслужува и нејзиниот заштитник Кежман величанствениот,кој после доказите кои Кинг токму нему му ги предочи на Ветерница, наместо да ја признае грешката и да и се извини на нашата членка Оса,продолжува со нападите, иако таа нема никава вина во овој случај.Па затоа останувам на тврдењето дека и Кежман и Лаба се срам за човчкиот род...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 19:07

И за крај порака за лажниот Jambo ...Имаш три дена да ми испратиш приватна порака ,и ако сакаш да продолжиш да пишуваш овде,тоа ке ти биде овозможено со нов ник.Доколку не го направиш тоа ке бидеш баниран од овој форум...Но пред тоа ,во оваа иста тема,очекувам од тебе јавно извинување кон форумот и неговите членови, заради лагите и обидите да го девалвираш форумот...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Фири Сре Јан 21 2015, 19:17

Како немате срам да постирате слики од клозетот коjшто се зове Ветерница а многу повеке му оди насловот Нужник? Еве толку сум збунет дека дури заборавив дека темата е со наслов на латиница и не треба да пишувам во неа!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 19:20

Фири,полека, овие слики се докази за неделата на некои никови.Те молам немој да се мешаш овде...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Г-ѓа Министерка Сре Јан 21 2015, 19:25

A Кежман и Лаба испопцуја се на форумов, очигледно тоа им беше и намерата. Па сега доаѓа Џамбо да праша кај се Very Happy Комедии.
Ко ќе видам тема со наслов Ветерница вс Мелница или Кај е Кежман или кај е Ојле дојле одма знам дека е инфилтриран дупли јузер на форумов само за да има за шо да коментираат на нужникот. Греота. И тоа најјако е како може сами себе да се цитираат таму и да си пишуваат од различни т.е лажни јузери. За тоа треба да се стварно БОЛНИ. Сам себе се цитирал и пцуел. Свашта
Г-ѓа Министерка
Г-ѓа Министерка

Број на мислења : 54
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Фири Сре Јан 21 2015, 19:26

Хаха за мене нема како да се наjдат докази таму. Лаjнарот king дури никот ми го избриша маме му ебам србоманско.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 19:29

Добро Фири знам.Сепак Кинг не тема за разговор.Некои идиоти се обидоа да навредат и дискредитираат наша членка.И тоа на овој форум.Мораме да покажеме,како што и направивме, какви гнаси се тие ...


Последната промена е направена од luxor на Сре Јан 21 2015, 20:47. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Фири Сре Јан 21 2015, 19:33

Тие можат само себе да дискредитират ама забележи ако има нешто во нив кое да се дискредитира. А оно нема ништо од тоа. Смрт на зони и паjак воз!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 20:24

И еве го чесниот борец за правда, Кежман,како подло ги нуди своите шпионски услуги,но и одговорот на Ветерница од модераторот Вол...

Kaj e Kezman????? - Page 2 S5b9eq

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 20:32

Овде сега би се обратил на членовите на Мелница.Дали некој од вас воопшто и се осврнал на Ветерница.Дали овде Кежман безочно не лаже.Кога било кој наш член ја спомнал Ветерница,а камоли да шири гадости за неа.Мислам дека сега се станува појасно, нели?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by reiter Сре Јан 21 2015, 20:34

апсолутно не се замарам за другиот форум

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Сре Јан 21 2015, 20:38

Така е Реитер.Нас не не интерсира Ветерница.Но ова го ставив овде за да видите какви личности се кријат зад никовите Кежман и Лаба...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин Чет Јан 22 2015, 10:07

Интересот за оваа тама спласна.Затоа темата оди под клуч...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Kaj e Kezman????? - Page 2 Empty Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот