Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+14
Teo
TRAJCHE
osa
misterija
kiBik
OPOZICIONER
SHARENI
delta
Luxor
Kalinda
Cetnik
defo
reiter
IVA
18 posters

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:15 pm

Sto slavite? Porazot vo dekemvri? albino

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:19 pm

Gi slavime glupostite na dpmne-ofcite...Po Tito plachesh bre...Pogolem komunjar od tebe nema... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Aвг 25, 2016 8:22 pm

delmol напиша:Sto slavite? Porazot vo dekemvri? albino
И тоа е нешто, вие ни прославите на „победите“ не ги славевте од душа, него од присила...а „ние“ и поразите ги славиме од душа Razz

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:41 pm

А што ви сторил човекот па го напаѓате? Само си кажува мислење. Така ли се однесувате со сите на форумот?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:43 pm

Ne bre...I nie samo si kazhuvame mislenje...Zarem ne smeeme??? patem i edno dobredojde na Melnica od mene...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:47 pm

Благодарам. Не реков дека не смеете да си кажувате мислење. Ама наеднаш сите му скокнавте. Па што ако си го сака Тито. Може човекот е од постарата генерација.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:51 pm

Добредојде и од мене. За случајот со другарот delmol, не му пречи никој да си го сака маршалот. Но, ако е толку загреан за Тито, тогаш сигурно е комунист нели?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:54 pm

Kakov komunist bre...Komunjar...I toa tezhok...Rezhimski privrzok...Isto kako Trendafil...Im umre marshalot pa sega vo Grujokio si najdoa zamena za diktatorot...Samo shto ovoj e mal...en kleine diktator...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 8:56 pm

Е какви сте. Веднаш ги делите луѓето на комунјари и слични. Па кај нас сите политичари се исти.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:01 pm

Нема да ти одговорам овде. Меаната не е место за политика. Имаш потфорум политика оди таму и пишувај за политичарите колку сакаш. Овде само пиење и јадење. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:05 pm

А, е добро тогаш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:16 pm

ej pa ti si nov.aj dobredojde i da castis.ovde novite castat. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:20 pm

А да дадеше некоја причина да те частам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:22 pm

a be ti znaes da citas/fino ti pisam novite castat.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:27 pm

so be mu ja letna.ti da ne sdi na skrzavata meandzika brat?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:30 pm

a be so ve nema nikoj. i drugar mi so prc na vatarort od bugarija go nema.a i toj so kamila so bese kacen. aj si fakam magla i jas.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Aвг 25, 2016 9:33 pm

Machkata ja nema i gluvcite oro igrale ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Чет Aвг 25, 2016 9:37 pm

Pa i da ja ima...Delta ova go zamisluva neshto vaka...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Happy-smiley17 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Happy-smiley17

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Mouse-cat-friendship-2

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Чет Aвг 25, 2016 10:34 pm

Sleep

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Aвг 26, 2016 10:46 am

kaj ste be site so prazba meanata?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Aвг 26, 2016 10:49 am

izbegale site oti corba ne sluzi,taa skrzaqvata. a so ubavo ke pocne utroto so skembe corba i rakija,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Aвг 26, 2016 5:59 pm

a be ve nema za sjkembe,ni za nest6o popladnevna sedenka.so vi e be.kade se skitate?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Aвг 26, 2016 6:09 pm

nema air od takvi kako vas.zatoa drugarceto so prc avatar izbega.sega si pie u nekoja bugaskra kafana i uzoiva.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Aвг 26, 2016 6:21 pm

ojdov i ja.ke si gi baram drugarcinata so kamilite i prcot u bugarska.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пет Aвг 26, 2016 8:51 pm

Петок а , ден малце да се начукаме...Wink

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 3 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот