Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by PRVOBOREC on Пет Сеп 27, 2019 11:11 am

Нема селективност и непочитување на законите. Охрид останува под заштита на УНЕСКО.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Img_2048

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 556
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by TRAJCHE on Пет Сеп 27, 2019 12:00 pm

Kaj se sega lazgovcite od dpmne da vifat deka nema privilegirani. Bravo za SDSM.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Img_2015

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Img_2016
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by Zhane on Нед Сеп 29, 2019 8:06 pm

Ne samo da se zboruva tuku i da se ostvari.


Zhane

Број на мислења : 11
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by OPOZICIONER on Пон Сеп 30, 2019 4:54 pm

Uste ednas Zoran Zaev i SDSM dokazaa deka go slusaat narodot.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Eft2sq10
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 548
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by Bosonoga on Сре Окт 09, 2019 9:47 am

Bravo.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Untitl14
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 727
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by Teo on Чет Окт 10, 2019 5:17 pm

Vlast shto go pochituva mislenjeto na narodot...Bravo SDSM.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Z11
Teo
Teo

Број на мислења : 4528
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by PRVOBOREC on Нед Окт 13, 2019 10:37 am

Небањатите во обид да ја оцрнат Шекеринска само докажуваат дека СДСМ уште додека биле во опозиција се залагале за правна држава евроатлантси интеграции.

Нов прислушуван разговор: Шекеринска бара ДИК принципиелно да гласа за победата на Жерновски во Центар

На социјалната мрежа „Фејсбук“ се појави нов прислушуван разговор од локалните избори во 2013 година. Како што појаснува објавувачот, овој пат се слуша гласот на сега министерката за одбрана, Радмила Шекеринска, и тогаш вицепремиерот во Владата на Груевски, Фатмир Бесими.

Според разговорот Шекеринска бара од Бесими членовите на Државната изборна комисија да гласаат принципиелно по однос на изборната победа која ја понесе и во првиот круг кандидатот на СДСМ, Андреј Жерновски. Шекеринска вели дека одлучувачки е гласот на членот од ДУИ, Субхи Јакупи, и доколку има прегласување секаде каде што победува опозицијата, тоа ќе го загрози извештајот за Македонија.

И покрај овој разговор во Центар потоа сепак ќе има прегласување, но и во вториот круг победата ќе ја понесе Жерновски.

За овој разговор побаравме коментар од министерката за одбрана, но до објавување на текстот не добивме одговор.

https://fokus.mk/nov-prislushuvan-razgovor-shekerinska-bara-dik-printsipielno-da-glasa-za-pobedata-na-zhernovski-vo-tsentar/

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 556
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by SHARENI on Вто Окт 15, 2019 4:43 pm

Za pet iljadi denari povisoka minimalna plata od pocetokot na mandatot do denes. Bravo za SDSM i premierot Zaev.

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Img_2021
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 400
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Браво за СДСМ, така се сака Македонија - Page 3 Empty Re: Браво за СДСМ, така се сака Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот