В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:12 pm

Ебавме мамето на ветролаjница таму има :

Севкупно има 10 членови он-лајн :: 4 Регистрирани, 0 Скриени и 6 Гости :: 1 Bot
А тука има 30! Наздраве!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 8:25 pm

Фири напиша:Ебавме мамето на ветролаjница таму има :

Севкупно има 10 членови он-лајн :: 4 Регистрирани, 0 Скриени и 6 Гости :: 1 Bot
А тука има 30! Наздраве!

што пиеш сега ..да донесам едно шише црвено вино ?...за мезе што сакаш ?..да ставам малку ребра да се испечат ..многу се убави со вино ...ајде момче донеси ми мене едно розе ...ти момичке послужи го Фири  да не те чека ...
еве и песничка

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 8:43 pm

а сега хитот за оваа вечер .специјален поздрав за сите гости во меаната и нормално за сите оние кои седат во холот ...еве ја песната ,хитот ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:50 pm

Ребрата и виното убоо ама шо е ова српско сранje? http://www.videoclip.bg/watch/340537_Kitka-ot-makedonski-narodni-pesni

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 9:01 pm

И сегаааа едно ороррроооо ебам се српско внатре и надвор!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 9:41 pm

Фири напиша:Ребрата и виното убоо ама шо е ова српско сранje? http://www.videoclip.bg/watch/340537_Kitka-ot-makedonski-narodni-pesni

Фири ја слушна ли песната јас што ја ставив ...нели пишав најдобар хит ,и ти сега пушташ нешто друго ми спинуваш хитот да не ми е популарен ,ај слушни убаво да видиш колку е песната добра плус македонска

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 10:13 pm

Се известува меаџиката дека покрај српскиот платеник Фири, во меаната постојат и други гости. Јас, калифот и реитер, сакаме да резервираме маса за македонци. Има ли такво нешто?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 10:17 pm

Haskov, zombirano papagalce...Gledam si se vklucil...Ajde doagaj u meana...Imame kordiceps...Ke se zdrvis total...I Goca ubava ke ti izgleda...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 10:33 pm

luxor напиша:Се известува меаџиката дека покрај српскиот платеник Фири, во меаната постојат и други гости. Јас, калифот и реитер, сакаме да резервираме маса за македонци. Има ли такво нешто?

Фири е гостин и точка ..
еве одма ве служам ...повели што ке пиете ...еве и маса има ..ајде едно убаво Т' га за југ ,еве убави и вкусни ребарца ...повели и за тебе пријателе .....момче дај и мене наполни ми ја чашата со розе ..ајде наздравје нека ви е ..
еве и песничка за вас сите во меаната ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by haskov on Пон Фед 09, 2015 11:24 pm

фррррррр овциииииии

haskov

Број на мислења : 135
Join date : 2015-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 11:27 pm

Доjди бе ти дека навреди оса да се jас разправам со тебе гнидо србоманска!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 11:28 pm

Извини се одма инаку ке те рендам!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by haskov on Пон Фед 09, 2015 11:32 pm

Фири напиша:Доjди бе ти дека навреди оса да се jас разправам со тебе гнидо србоманска!

Ај па и ти, одоколу и се пушташ, а бе одма мушки директно, не се лигави вака

haskov

Број на мислења : 135
Join date : 2015-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 09, 2015 11:32 pm

хасков што си се нафрлил на оса?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 11:38 pm

haskov напиша:
Фири напиша:Доjди бе ти дека навреди оса да се jас разправам со тебе гнидо србоманска!

Ај па и ти, одоколу и се пушташ, а бе одма мушки директно, не се лигави вака
Jaс не сум говедо, веруем у лjууууууууууууубаааав

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 11:41 pm

Фири напиша:
haskov напиша:
Фири напиша:Доjди бе ти дека навреди оса да се jас разправам со тебе гнидо србоманска!

Ај па и ти, одоколу и се пушташ, а бе одма мушки директно, не се лигави вака
Jaс не сум говедо, веруем у лjууууууууууууубаааав
ajde i ova chudo da go vidime !!!!????
i ti firi si VOL ,koja opsesija choveche !?  site nikovi gi registrirash VOL samo da si poblisku do nas ??????
e ova e mnogu ,duri i analiza treba ,no podlaboka ?????
i toa ke bide vo narednite denovi !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 10, 2015 7:56 am

dobro utro pochituvani gosti vo meanata ...momche ajde daj mi go chajot od hibiskus ...posluzi ja gospogata kaj odzakot shto sedii razgleduva ...momichki ajde eden nes za gospodinot kraj vratata ...oho  eve go i sheikot ,momichke za nego specijalno porachkata donesi ja ti ..eve ja pesnichkata za da ni trgne denot ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 10, 2015 7:57 am

ete ubavo primetivte hit za denes e tokmu ovaa 
"uchini bar jedan pogreshan korak "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Вто Фед 10, 2015 9:01 am

osa напиша:
ajde i ova chudo da go vidime !!!!????
i ti firi si VOL ,koja opsesija choveche !?  site nikovi gi registrirash VOL samo da si poblisku do nas ??????
e ova e mnogu ,duri i analiza treba ,no podlaboka ?????
i toa ke bide vo narednite denovi !
Oса ти нешто си се повредила телето не знае бугарски докле jас сум експерт во овоj jазик. И што е лошото дека верувам во лjубовта? Телето сака само секс при тоа тоj да е пасивниот партнер докле jас сум активен романтик SmileАjде едно чаjче па доjди да си помуабетиме Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Вто Фед 10, 2015 9:04 am

luxor напиша:Се известува меаџиката дека покрај српскиот платеник Фири, во меаната постојат и други гости. Јас, калифот и реитер, сакаме да резервираме маса за македонци. Има ли такво нешто?
Jас сум единствениот автентичен македонец тука. Вие во една  или друга прилика сте србизирани без да го сакате од 70 години загадуванjе со српска пропаганда!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Вто Фед 10, 2015 10:12 am

Ja нема оса да ми седне на колена
па да пиеме чаjче од трева зелена!
Ja нема оса слатко да ми збори
какви се убави земните простори!
Оса, оса доjди тука
инаку ке пукнем од мака и скука!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Вто Фед 10, 2015 10:55 am

Oса, те сакам секоj божи ден
ти да си до мен!


_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Фед 10, 2015 4:06 pm

еее,понекогаш љубовта е слепа..навистина слепа....а понекогаш само останува желба неостварена...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Фед 10, 2015 4:21 pm

Be se' si mislev deka toa e meana, a ne site za zapoznanstva ili za virtuelen sex! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 10, 2015 4:23 pm

Taka i jas mislev...No izgleda romantikata nadvladea...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот