БОРДЕЛ + 18

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Пет Мај 01, 2015 5:03 pm

А да отвориме и тема „Бордел“ на Мелница Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Пет Мај 01, 2015 5:25 pm

daj obrazlozi ja potrebata so argumenti ,moze i ke se prifati predlogot Evil or Very Mad

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Пет Мај 01, 2015 6:11 pm

Епа да се стрвиме малку и по таа тема Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Пет Мај 01, 2015 6:16 pm

za mazi ili za zeni ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Пет Мај 01, 2015 6:19 pm

E може и два бордела да се отворат, па кој по што си е. Но со сигурност знам дека жените ќе ѕиркаат и во тој со жени, т.е. најчесто ќе гледаат таму.

П.С. Ќе треба некоја да биде мадам во борделот Wink
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Пет Мај 01, 2015 6:23 pm

se nafakash li ti da gi vodish dvata bordeli .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by kiBik on Пет Мај 01, 2015 6:29 pm

osa напиша:se nafakash li ti da gi vodish dvata bordeli .....
Ich ne go prashuvaj. Nego go biva za madam... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Пет Мај 01, 2015 6:30 pm

kiBik напиша:
osa напиша:se nafakash li ti da gi vodish dvata bordeli .....
Ich ne go prashuvaj. Nego go biva za madam... Twisted Evil
aha ,ama sega gledaj se isplashi od tebe i otide ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by kiBik on Пет Мај 01, 2015 6:38 pm

osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша:se nafakash li ti da gi vodish dvata bordeli .....
Ich ne go prashuvaj. Nego go biva za madam... Twisted Evil
aha ,ama sega gledaj se isplashi od tebe i otide ...
Не знам зощо, Оса, избега Патон... Яс со мадам не си играм... Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Пет Мај 01, 2015 11:23 pm

e togash shto e problemot ......dade ideja i izbega ...a taman sakav da mu kazam deka se prifaka predlogot ...
shto velish :jas so madam ne si igram ?!(shto sakash so ova da kazesh /

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Саб Мај 02, 2015 10:20 am

Dobra e idejata. Ke go razdvizi forumot.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 10:35 am

znachi ti si po zabavata ?????? 
ajde da vidime i drugite chlenovi shto mislat za ideata na Pat ?
jas glasam za ,no za dva bordela ,ne za eden !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мај 02, 2015 11:46 am

Ja pa si mislev nekoj domakjinski forum ?!?!?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 11:48 am

a tebe bi ti smetalo ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мај 02, 2015 11:53 am

Normalno deka bi mi smetalo! cela drzava e eden golem BURDELJ pa ajde i forumov da go napraime? eBaVeBeljaeBave...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by kiBik on Саб Мај 02, 2015 12:08 pm

Ajde od mene nekolko crveni feneri... kitajski... Boko da gi vrati nazad macite, posho inaku, Osa, da ne se nalozhi ti neshto da pravish...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 1:01 pm

kiBik напиша:Ajde od mene nekolko crveni feneri... kitajski... Boko da gi vrati nazad macite, posho inaku, Osa, da ne se nalozhi ti neshto da pravish...
aha ubavo trgna ,so crveni feneri .....boko teshko deka ke gi vrati macite ,ama kalifot ili Teo sigurno ke moze da najdat drugi ...
ajde i ostanatite chlenovi da se izjasnat za ideata na Pat !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 1:04 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Normalno deka bi mi smetalo! cela drzava e eden golem BURDELJ pa ajde i forumov da go napraime? eBaVeBeljaeBave...
ete ti sega belja ! ama Kalifu vo bordelite na  drzavata nas ne onadi koj stigne  ,a vo bordelite na melnica nie ke onadime ,po sopstvena zelba ! .....shto vikash sega posle moevo objasnuvanje ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Bordel

Пишување by kiBik on Саб Мај 02, 2015 1:04 pm

Тврдо нйе!!! Па не сме толку големи курвари!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

xxxxxx

Пишување by reiter on Саб Мај 02, 2015 1:18 pm

osa напиша:
kiBik напиша:Ajde od mene nekolko crveni feneri... kitajski... Boko da gi vrati nazad macite, posho inaku, Osa, da ne se nalozhi ti neshto da pravish...
aha ubavo trgna ,so crveni feneri .....boko teshko deka ke gi vrati macite ,ama kalifot ili Teo sigurno ke moze da najdat drugi ...
ajde i ostanatite chlenovi da se izjasnat za ideata na Pat !

се изјаснувам Воздржан...прво, Пат да донеси негови цуци па да видиме што роба има па потоа може ќе завземам некој став...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 1:43 pm

reiter напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:Ajde od mene nekolko crveni feneri... kitajski... Boko da gi vrati nazad macite, posho inaku, Osa, da ne se nalozhi ti neshto da pravish...
aha ubavo trgna ,so crveni feneri .....boko teshko deka ke gi vrati macite ,ama kalifot ili Teo sigurno ke moze da najdat drugi ...
ajde i ostanatite chlenovi da se izjasnat za ideata na Pat !

се изјаснувам Воздржан...прво, Пат да донеси негови цуци па да видиме што роба има па потоа може ќе завземам некој став...
pogreshno si razbral !
sega se izjasnuvame dali voopshto da se otvori bordel ?
a posle otkako ke se otvori ,togash moze da diskutirame za "robata"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by reiter on Саб Мај 02, 2015 1:50 pm

ааа,аха ....не сум за бордел тука...може кај Пат ако има место

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 1:57 pm

reiter напиша:ааа,аха ....не сум за бордел тука...може кај Пат ако има место
ama Pat saka na melnicava da otvorime Bordel ...jas velam dva bordeli na melnicava , i mashki i zenski ....
malku ke se razdvizi forumot ...svakjash ...


Последната промена е направена од osa на Саб Мај 02, 2015 2:03 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by reiter on Саб Мај 02, 2015 2:02 pm

svakjash Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 02, 2015 2:08 pm

sega izjasni se de ,dali si ZA ili PROTIV ?
(otkako mi ja pronajde  tehnichkata greshka )

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот