В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 7:12 pm

kiBik напиша:Osa, sho ti storil kamilaro, ta go plashish taka?

се тоа е за Тео ...не е за камиларот ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 7:18 pm

kiBik напиша:Nenasitna si!!! Evil or Very Mad

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 17, 2015 7:49 pm

Kalifot ona, kalifot ova i na kraj - aj casti pivo!!!! Evil or Very Mad
Netokmu rabota!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 9:31 pm


а ти као се налути па несакаш да частиш ....или циција си е циција

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:17 pm

momche donesi po edna zolta da isplakneme usta ....eve i edna pesnichka za drugarcheto ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:24 pm

Естир напиша:Кибиче, шъ ги бием ли франсетата? Very Happy
Ne. Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:26 pm

osa напиша:
kiBik напиша:Osa, sho ti storil kamilaro, ta go plashish taka?

се тоа е за Тео ...не е за камиларот ....
Ne sfativ. Kako za Teo??? On e profesor. Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:27 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Kalifot ona, kalifot ova i na kraj - aj casti pivo!!!! Evil or Very Mad
Netokmu rabota!
Cicija si e cicija!!! Kako be odish po golema nuzhda? Ne ti se svigja? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:28 pm

osa напиша:
kiBik напиша:Nenasitna si!!! Evil or Very Mad

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Poznav? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:48 pm

ajde eve jas ke ve chastam


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:49 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:Osa, sho ti storil kamilaro, ta go plashish taka?

се тоа е за Тео ...не е за камиларот ....
Ne sfativ. Kako za Teo??? On e profesor. Evil or Very Mad

да и тоа оправдано отсатен Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:50 pm

Fala, Osa! Ma ti se chudam koga naogjash vreme od kelneri, latinski, frenski i drugi, pa i meana da drzhish.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:51 pm

kiBik напиша:Fala, Osa! Ma ti se chudam koga naogjash vreme od kelneri, latinski, frenski i drugi, pa i meana da drzhish.

за пријателите секогаш сум тука Cool

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:51 pm

[quote="osa"]
kiBik напиша:

да и тоа оправдано отсатен Very Happy
Zoshto opravdano? Da ne doktorira??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:53 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:

да и тоа оправдано отсатен Very Happy
Zoshto opravdano? Da ne doktorira??? Suspect
поврзано е со доктори ,ама не докторира Laughing

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:54 pm

osa напиша:

за пријателите секогаш сум тука Cool

Sekogash???? Ako ne bev tolku nahalen i vreden, zhaden i gladen ke si ostanev od tvoeto sekogash! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:55 pm

osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:

да и тоа оправдано отсатен Very Happy
Zoshto opravdano? Da ne doktorira??? Suspect
поврзано е со доктори ,ама не докторира Laughing
Doktorki? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:56 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

за пријателите секогаш сум тука Cool

Sekogash???? Ako ne bev tolku nahalen i vreden, zhaden i gladen ke si ostanev od tvoeto sekogash! Evil or Very Mad

дееее ..ти ке дојдеш и одма си бегаш ...треба да резервирасх повеке време за меаната ...додека те приметам оти си тука и да те услузам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 10:58 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:

да и тоа оправдано отсатен Very Happy
Zoshto opravdano? Da ne doktorira??? Suspect
поврзано е со доктори ,ама не докторира Laughing
Doktorki? Suspect


аха точно така ...
ти го проба ли слнчев брег ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 10:59 pm

osa напиша:...и да те услузам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Toa pak neshto mrsno si mi zamislila? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:01 pm

kiBik напиша:
osa напиша:...и да те услужам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Toa pak neshto mrsno si mi zamislila? Suspect

демек свинско ???или прасечко ? или на друго мислиш ????????????????????????????????????????? Embarassed

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:03 pm

osa напиша:


аха точно така ...
ти го проба ли слнчев брег ?
E ako de! On morashe da se lechi! Ne mozhe samo gola teorija... Twisted Evil
A inaku, ne, ne sum go piel skoro Slnchev breg.
A kako toa se obvrzani diktorkite i slnchev breg? Nekoja nasha doktorka da ne go lechi Teo??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:05 pm

osa напиша:

...или на друго мислиш ????????????????????????????????????????? Embarassed
Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:09 pm

kiBik напиша:
osa напиша:


аха точно така ...
ти го проба ли слнчев брег ?
E ako de! On morashe da se lechi! Ne mozhe samo gola teorija... Twisted Evil
A inaku, ne, ne sum go piel skoro Slnchev breg.
A kako toa se obvrzani diktorkite i slnchev breg? Nekoja nasha doktorka da ne go lechi Teo??? Suspect

ништо без пракса Twisted Evil
сврзани се околу мито (да ја почастиме докторката )....што подразбираш под НАША

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:11 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

...или на друго мислиш ????????????????????????????????????????? Embarassed
Twisted Evil

калифот недава да колеме камили ? на нив мислеше ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот