ХОРОСКОП

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 12:46 pm

Progresiral sum do nekoe nivo, da! Ama se macham mnoooogu i nablegam na praktikata sea!!! Samo suva teorija ko Teo ne biva!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 12:47 pm

Браво киБик. Теорија без пракса не оди.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 12:53 pm

Neli?! Neli?! Kazhi mu go toa na onoj profesor shto se pravi!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 12:54 pm

Ќе прочита и сигурно ќе сфати, па ќе посвети повеќе внимание на практичниот дел од наставата. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:03 pm

luхor напиша:Ќе прочита и сигурно ќе сфати, .....
Be ne sum bash siguren da ti kazham... On e drven filozof... Cool
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:06 pm

Ќе видиме киБик. Ќе видиме. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:18 pm

luхor напиша:Ќе видиме киБик. Ќе видиме. Twisted Evil
Не знам. Па не му ги пишува и во хороскопот. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:20 pm

Можеби наредниот викенд ќе му пишува. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:24 pm

Или след месец??? Пу, пу, пу! Скрая да е! Приятел ни е сепак!
Ако е така, яс ке му напишам друг хороскоп!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:25 pm

Така де, мора да помагаме.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 4:55 pm

Ej shto se ste halucinirale...Da mi e da znam shto ste pushele...A bre ako ne bev jas ushte kje vi raskazhuvaa za cvetovite i pchelichkite i za shtrkot shto ve donel... Evil or Very Mad

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:23 pm

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (5 ОКТОМВРИ, 2015)

ОвенОвие денови ќе бидете во ситуација да повлекувате правилни потези и да донесувате успешни заклучоци. Занимавајте се со работа поврзана за договори, учење и се што има врска со јавноста. Успехот е очигледен. Ви претстои можност за одлична соработка со некој Рак, внимавајте тој е премногу чувствителен, попуштете му во некои размислувања.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:23 pm

БикВо одлична форма сте. Планетите ве штитат на тој начин што ви испраќаат позитивна енергија и позитивни случувања. Внимавајте да не се активирате и да ја пропуштите добрата шанса. На работата не можете да се пожалите. Имате премногу обврски и тоа во време кога не е сезона за тоа. Но, ќе заработите добра сума и ќе почнете нови проекти.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:24 pm

БлизнациДобивате деловна сатисфакција, но таа не ве прави среќни. Бидејќи сте нескромни, ситуацијата ни од далеку не може да ги задоволи вашите апетити. Влевате надеж во нешто, но имате погрешна претстава. Се надевате дека ќе ви бидат вратени некои пари кои одамна сте ги позајмиле, но не ги планирајте, тие едноставно ќе доцнат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:25 pm

РакПоради нешто сте вознемирени, работите не ви се поставени на свое место. Одличен ден за склопување договори и за деловни реформи. Се ќе биде поуспешно отколку што замислувавте. Но, тоа не значи дека финансиите ќе ви бидат сјајни, пробајте да им одолеете на слатките излози од продавниците, и заштедете некој денар.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:26 pm

ЛавЌе стекнете нови пријатели кои исклучително многу ќе ја ценат вашата лојалност. Тоа значително ќе ја подобри вашата позиција на работното место. Ќе добиете многу понуди, но не брзајте веднаш да прифатите некоја од нив. Разговарајте со вашето семејство за ризиците на работното место, една Вага ќе ви го даде најдобриот совет околу тоа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:27 pm

ДевицаСо оптимизам гледате на некои случувања поради кои до вчера се нервиравте. Бидејќи наскоро ве очекува прослава, подгответе поголема сума пари. Не земајте слободни денови кога немате реална потреба за тоа, вашите колеги веќе се разлутени, обидете се да дадете поголем напор на работа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:28 pm

ВагаСе наоѓате во состојба на блага емотивна напнатост. Причината за таквото расположение е индивидуална. Многумина од вас претрпеа голем шок, затоа размислувајте за промена на средината. Потрудете се да бидете повеќе толерантни. Не се грижите за финансиските средства, во наредниот период ви се отвараат нови прилики за уште подобра заработка.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:29 pm

СкорпијаПолни сте со сила и оптимизам во борбата со проблемите. Ги совладувате сите предизвици. Бидејќи се чувствувате и повеќе од фантастично, потрудете се оваа состојба да потрае подолго. Не оптоварувајте се со глупости и не планирајте однапред ништо. Разговарајте со вашите соработници, овие неколку дена се најповолниот период за да си ги наместите работите онака како што вам ви одговара.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:29 pm

СтрелецОвој ден е многу поволен за исполнување на повеќето желби. Се работи за некакво остварување на целите на деловен план, финализирање на некакви потфати, проекти, нешто што ви е значајно или има големо статусно значење за вас, со помош на пријатели или пак вие ќе им помагате и на нив.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:30 pm

ЈарецДенес можеби ќе бидете под зголемено ментално и физичко оптеретување. Ќе морате набрзина да завршите се, да обавите неколку телефонски разговори или да обавите повеќе задачи истовремено. Не дозволувајте тоа да ве направи депресивни, бидејќи ако само малку се организирате ќе завршите се навремено.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:31 pm

ВодолијаДенес би можеле да го откриете вашиот скриен тален за пишување или ако веќе сте свесни за тоа би можеле да се изненадите за големината на овој ваш талент. Ќе се најдете во ситуација да ве притиснат обврските поврзани со решавање на некои документи поврзани со финансии. Не се грижете денес се ќе решите брзо и успешно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 10:32 pm

РибиРаботите кои ви се случуваат се одвиваат со голема брзина и затоа потрудете се да бидете присебни колку можете. Обидете се да ја задржите концентрацијата. Во љубовта добро ќе се сложувате со саканото лице и ќе поминете пријатни моменти. Извршете ги службените обврски.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Пон Окт 05, 2015 10:23 pm

Дневен хороскоп (06.10.2015) Вторник

Овен (21.03 – 20.04)

Денес дозволете си да се разгалите. Дозволете си масажа или пак сауна, тоа одлично ќе ви ја надополни енергијата и ќе ја направи вашата кожа блескава и здрава. Во вечерните часови препуштете се на магијата на читањето книга.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Гостин on Пон Окт 05, 2015 10:24 pm

Бик (21.04 – 21.05)

Денес е можен прилив, кој ќе ве расположи. Доколку сте сами, денес е можно да добиете повик или да слушнете глас во врска со некоја стара љубов. Тоа ќе ве врати назад и ќе почувствувате дека емоциите ви се враќаат. Ако сте во долга врска или во брак, партнерот е толку обземен од работата што воопшто не ги забележува вашите потреби.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот