ХОРОСКОП

Страна 5 of 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Пон Јан 23, 2017 7:11 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Пон Јан 23, 2017 7:11 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Пон Јан 23, 2017 7:12 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Пон Јан 23, 2017 7:13 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:20 pm

Најкраткиот хороскоп на светот: По неколку зборови за секој знак!

Мислите дека се потребни повеќе зборови за да го опишат вашиот хороскопски знак и да ја доловат неговата природа? Грешите! Верувале или не, вашата личност може да се открие само со неколку едноставни зборови. Доволен е еден збор за да се опише што секој хороскопски знак мисли, говори и прави. Во продолжение, уверете се во тоа и самите…
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:20 pm

Овен

Мисли многу.

Говори малку.

Дејствува правилно.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:20 pm

Бик

Мисли на сѐ.

Говори уверливо.

Дејствува без подготовка.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:20 pm

Близнаци

Мисли на себе.

Говори како што мисли.

Дејствува самоуверено.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:21 pm

Рак

Мисли постојано.

Говори допадливо.

Дејствува онака како што ќе му се каже.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:21 pm

Лав

Мисли правилно.

Говори премногу.

Дејствува само ако нема избор.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:22 pm

Девица

Мисли едно.

Говори друго.

Прави трето, но успешно.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:22 pm

Вага

Мисли премногу.

Говори искрено.

Дејствува одговорно.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:22 pm

Скорпија

Мисли сосредоточено.

Говори правилно.

Дејствува онака како што сака.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:22 pm

Стрелец

Мисли дека само тој/таа мисли.

Говори дека сите освен него/неа се лоши.

Дејствува како со туѓи раце.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:23 pm

Јарец

Мисли на она што ќе му падне на памет.

Говори како што мисли.

Дејствува како што знае и умее.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:23 pm

Водолија

Мисли што треба да направи.

Говори ако е потребно.

Дејствува најдобро од сите.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:23 pm

Риби

Мисли дека никој ништо не знае.

Говори за да паметува.

Дејствува во зависност од тоа дали некој ќе проверува.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:24 pm

Дознајте што ве очекува во годината на Петелот: Краток и прецизен хороскоп за 2017-та година

2017-та е година на Петелот и таа ќе донесе многу позитивни промени. Петелот е симбол на Сонцето, бидејќи од најраните утрински часови со своето пеење го започнува денот. На исток, тој е директно поврзан со топлината на Сонцето, а Индијците го сметаат како извор на сончева енергија, додека пак Јапонците го нарекуваат прва светлост. Кинезите во Петелот гледаат пет особини: Храброст, добрина, верност, достоинство и добра волја. Па, погледнете што ќе ви донесе вам оваа нова година каде што е собрана сета надеж.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Овен – заслужен одмор!

Претходните две тешки години кои поминале под мотото „Целиот живот е борба“, сега се зад вас, затоа што дојде време родените во овој знак да ги берат плодовите од својата напорна работа. Но и покрај тоа, не може да се каже дека треба да чекате сѐ само да падне пред вашите нозе. За да добиете нешто, треба да вложите малку напор и да бидете внимателни.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Бик – дојде време да уживате во животот!

Годината на Мајмунот е зад вас, а тоа значи дека неуспесите, поразите, постојаното брзање и напнатоста, веќе ќе бидат минато. Време е да се смирите, да се релаксирате и да добиете задоволство во животот. Ѕвездите секако не гарантираат дека сѐ ќе помине без проблем, но можете да сметате на добра компензација за емоционалните и материјалните загуби.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Близнаци – ова е позитивно време за вас!

Годината на Петелот за вас е полна со радосни искуства и успешни почетоци. Ова, во секој поглед, е погодно време за Близнаците, кога личностите родени во овој знак ќе чувствуваат присуство на магија во воздухот.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Рак – кажете му збогум на тешкиот товар што го имате!

Вие ќе се поврзете со интересни луѓе кои ќе станат ваши верни пријатели и ќе бидат способни да влијаат на вашиот раст и развој. Некои личности ќе се соочат со потреба да се ослободат од тешкиот товар кој веќе долго време го носат со себе и кој влијае на нивниот живот.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Лав – сѐ ќе ви оди од рака!

Вие нема да имате потреба да влегувате во борба за профит, за што не сте ни подготвени. Претставниците на овој знак навикнати се сѐ да постигнуваат сами, работејќи под мотото „Цел живот е борба“. Затоа, ваквата ситуација кога сѐ ќе ви оди од рака, малку ќе ве збуни. Судбината ќе им подари на личностите родени во знакот Лав многу непредвидени ситуации, кои на крајот ќе имаат многу повелен резултат.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:25 pm

Девица – со вашата одлучност ќе ги победите сите искушенија!

Од самиот почеток на годината, вие треба да бидете одлучни. Оваа одлучност ќе ви помогне да се справите со дилемите кои за вас ги има подготвено Петелот. Најдобро е да изберете мудра тактика и да ги користите тековните случувања во своја корист.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Teo on Вто Јан 24, 2017 9:26 pm

Вага – вие можете да го решите кој било проблем!

Судбината ќе ви понуди многу можности за да ја подобрите вашата благосостојба, но потребно е да внимавате да не ги испуштите шансите. Со тоа што ќе прифатите каква било работа, неопходно е да ја вложите сета сила за да ја реализирате, а исто така треба да покажете одлучност и независност.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот