Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Темата Весници не е за историJа

2 posters

Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 13:18

Ja таму коментирам АКТУЕЛНИ весници не историски. Во една колумна станува збор ама не за историJа. Како и да е темата воопште не е за таму.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 13:22

Komentiranje na sodrzhini od vesnicite so istoriski kontekst se odviva vo potforum istorija...Znachi temata kje ostane tamu...
Teo
Teo

Број на мислења : 5077
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 13:23

Епа добро сеа ти си модератор а не Jа ама види го поекето постинги за шо сеSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 13:27

Za toa koi se i shto se bugarite i makedoncite...A toa e istorisko prashanje...Toa shto nashite politichari go koristat toa za da vladeat kako shto sakaat ne go pravi prashanjeto politichko...
Teo
Teo

Број на мислења : 5077
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 13:31

Да бе ама ова се последните 3 постинга инаку сето е на актуелна тематика некоj ке чита во историJа шо пишала мирка и ке си каже пу да и ебам матер кога умре таа? Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 13:33

Mirka nikogash nema da umre...Vo venite namesto krv i teche viski...
Teo
Teo

Број на мислења : 5077
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Delta Сре Фед 22 2017, 13:35

kaj e viskito i jas da probam.//.,
Delta
Delta

Број на мислења : 597
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Темата Весници не е за историJа Empty Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот