Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by osa on Нед Сеп 03, 2017 10:02 am

Едноставно некои стари верувања зборуваат дека некои предмети нетреба да ги подарувате ...погледнете го ова видео ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15886
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by SHARENI on Нед Окт 01, 2017 12:53 am

aj bre koj kaza ova da stoit tuka ,otidov vecherva so prazni race na gosti ,na imenden
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 677
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by TRAJCHE on Пет Окт 06, 2017 8:46 pm

lele se frapirav ,ova da ti bilo potpolno vistina ,do posledno ,pazite shto nosite za poklon
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 541
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот