Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА

Go down

НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА Empty НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА

Пишување by osa Вто Jул 24 2018, 01:09

Несмеевте да се договорите за пржинска влада пред секои избори од причина што сите знаеме зошто беше таа пржинска влада затоа што постоечката со грујо на чело имаше дебел фалсификат

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот