Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

4 posters

Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by EVITA Пет Дек 08 2017, 14:53

Прочитајте зошто ја китиме елката за нова година ,кое е значењето
http://emagazin.mk/vesti/vest/41964

EVITA

Број на мислења : 269
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Delta Нед Дек 17 2017, 20:46

daj slika,/>?>?da vidime dali si ja nakitila.//,./.
Delta
Delta

Број на мислења : 606
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Bosonoga Пет Јан 26 2018, 20:33

a do koga treba da stoi nakitena,ima li nekoe pravilo ?
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by IVA Нед Фед 25 2018, 21:39

tu nikoj ne ti odgovoril ,verojatno do stara - nova godina i posle ke si ja raskitis,ako ne te fat onaka ubavo grip
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Delta Чет Мар 08 2018, 18:58

dur stio pravo,/./.i raste<<><><<>
Delta
Delta

Број на мислења : 606
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА Empty Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот