Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

OD TVITER Empty OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Aвг 28, 2017 3:32 pm

Руби@prkosot1h
Драга Владо...
Џабе серете дек ЖМРО плаќало људи што не са се појавиле на работа...ак на тиј исти оште им стига плата секој месец...
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Aвг 28, 2017 3:34 pm


Batakoja@batakoja47m
Социјалдемократите нек намалат со фанатизам во изјавите ми се слоши: "Македонија ни е сè што имаме, а нашата црква е нашиот покровител."
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Aвг 29, 2017 6:31 pm

Dimko @ddimkooooo
Петар Аневски поднел оставка од фамилијарни причини.
Значи човеков сам си признава дека фамилијата му наредила!

2:00 PM - Aug 29, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Aвг 29, 2017 6:32 pm

OD TVITER Firesh23
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 5:06 pm

GK@kg_ohrit2h
Да се разбереме, живот ќе почне да доаѓа кога ќе видиме наслов: "уапсен е Никола Груевски"
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 5:09 pm

OD TVITER Firesh24
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:46 pm

В!Дана @VidanaDeSign
Вмрото на твитер е симнато во подрум. Сечат, лепат, монтираат накратко ШТАНЦААТ твитови. За ваше добро блокирајте. Секако не се докажувајте.
4:32 PM - Aug 30, 2017

4 4 Replies 12 12 Retweets 44 44 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:48 pm

Виктор Стевич @ViktorStevich
Зборете што сакате ама обвинител како Зврлевски ни ќе се роди во било која држава,ни некогаш ќе има.
Е затоа треба да лежи само 32 години.

1:55 PM - Aug 30, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:49 pm

Домаќин чоек @WedFcv100
Народ кој има вакви старци, заслужува да си ги гледа внуците само на Скајп и Вајбер.
- Стара македонска

1:20 PM - Aug 30, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:51 pm

OD TVITER Untitl10
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Aвг 31, 2017 10:07 am

OD TVITER Firesh25
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Aвг 31, 2017 10:08 am

OD TVITER Firesh26
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Сеп 01, 2017 11:37 am

OD TVITER Firesh27
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 05, 2017 7:09 pm

OD TVITER Firesh28
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 06, 2017 8:41 pm


Sashe Ivanovski@sasheivanovski2h
На што ме асоцира Петре Шилегов? НА ФАЈТЕР!!! АКО Е ЗАЕВ ЦЕНТАРФОРОТ, ОН Е ЛЕВО КРИЛО, УБИЦА ЗА РЕЖИМОТ!!!
4RETWEETS9FAVORITES·Details
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 06, 2017 8:42 pm

Набериус.@demonnn_66627m
Стевчо Јакимовски е идеален назив за Депонија.
3RETWEETS8FAVORITES·Details
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 09, 2017 7:10 pm

OD TVITER Firesh29
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 14, 2017 3:49 pm

Пасито Суавесито @Publishermkd
Се боревте да се смени само власт наместо да се сменат и принципи на владеење. Затоа сеа е исто ко со вмро само од сдсм доаѓа.
2:05 PM - Sep 14, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:33 pm

Aleksandar Tortevski @atortevski
Гласачко тело се вика затоа што на гласање оди само телото а мозокот е во штаб.
9:54 AM - Sep 18, 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
2 2 Replies 35 35 Retweets 105 105 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:35 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
Диме Спасов ги вратил парите потрошени од службената картичка. Ок. Само не го оставајте рикверц да враќа.
11:55 PM - Sep 17, 2017
3 3 Replies 16 16 Retweets 67 67 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:41 pm

OD TVITER Firesh33
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:18 pm

Виктор Стевич @ViktorStevich
Го памтите муабетот: "Издржете уште малку, сега Трамп ќе го смени Бејли и после Грујо ќе го направи премиер". Кои идиоти се ова вмровциве
1:57 PM - Sep 19, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Жaне oд кaдрoвo @cccruella
Вмро ги краде буквално истире фрази што ние ги користевме додека беа на власт и ги користи како наслови. Пуста навика за крадење им остана.
1:14 PM - Sep 19, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:20 pm

Хермиона @KVKriss
Собранието изгласа закон за стечајци. Тешко е да се избришат сите неправди кои системот им ги нанесе на овие луѓе, но ова е добар почеток.
12:25 PM - Sep 19, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:23 pm

малиот кнез мишкин @JakovFendu
Aнтонио Милошовски од министер за надворешни и пратеник, со потенцијална нотарска кариера, до очаен твитерџија од врстата бот Sad ташно.
10:17 AM - Sep 19, 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот