Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РАЗОРНА БОМБА.....

Go down

РАЗОРНА БОМБА..... Empty РАЗОРНА БОМБА.....

Пишување by osa on Чет Сеп 27, 2018 1:47 am

(ВИДЕО) РАЗОРНА БОМБА ОДЕКНА НА ИНТЕРНЕТ: Се појави вибер комуникација меѓу Иванов, Мицковски и Груевски
By Народен Глас - 2018-09-1304735
Споделено на ФБ Tweet on Twitter  

Се појави вибер комуникација меѓу Иванов, Мицковски и Груевски.https://youtu.be/MM8sabcsHfQ  

http://narodenglas.com/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B0-%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5/

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот