Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кладилница

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 6:27 pm

tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:
reiter напиша:тморо го склопил ливчето уште пред два дена..се спрема он пак да товари Very Happy ..само напред

900e zedov vo nedelata....od tvojata usta vo bozji usi

kolku mnogu mi trebaat pari da znaesh ...ke pochnam poishe da se druzam so tebe tmoro !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy moze ?

Ако ти треба Капитал од Маркс ке ти ја дадам ако ти требаат пари тогаш ке се дружиш со  НЕБАЊАНИТЕ, Бубе-Љупчо ,Грујо,Саша,Орце ,Трифун,Минчо,Конкрете...

od site ovoj posledniot e propadnat ...shkunerot mu potona vo burata Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Пет Окт 16, 2015 6:42 pm

што е тоа шкунер? Rolling Eyes

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 6:43 pm

shkuner e vid na brod so edra Shocked

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Пет Окт 16, 2015 7:14 pm

osa напиша:
tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:
reiter напиша:тморо го склопил ливчето уште пред два дена..се спрема он пак да товари Very Happy ..само напред

900e zedov vo nedelata....od tvojata usta vo bozji usi

kolku mnogu mi trebaat pari da znaesh ...ke pochnam poishe da se druzam so tebe tmoro !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy moze ?

Ако ти треба Капитал од Маркс ке ти ја дадам ако ти требаат пари тогаш ке се дружиш со  НЕБАЊАНИТЕ, Бубе-Љупчо ,Грујо,Саша,Орце ,Трифун,Минчо,Конкрете...

od site ovoj posledniot e propadnat ...shkunerot mu potona vo burata Twisted Evil

i jas taka mislam ama toj vikat uste mu e dobro

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 7:46 pm

tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:
reiter напиша:тморо го склопил ливчето уште пред два дена..се спрема он пак да товари Very Happy ..само напред

900e zedov vo nedelata....od tvojata usta vo bozji usi

kolku mnogu mi trebaat pari da znaesh ...ke pochnam poishe da se druzam so tebe tmoro !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy moze ?

Ако ти треба Капитал од Маркс ке ти ја дадам ако ти требаат пари тогаш ке се дружиш со  НЕБАЊАНИТЕ, Бубе-Љупчо ,Грујо,Саша,Орце ,Трифун,Минчо,Конкрете...

od site ovoj posledniot e propadnat ...shkunerot mu potona vo burata Twisted Evil

i jas taka mislam ama toj vikat uste mu e dobro

mora ,shto da prai ...verojatno poln dolgovi se nadeva ke mu frlat nekoja para Кладилница - Page 4 Smiley-laughing025


za da se odglavi !!!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Саб Окт 17, 2015 12:48 pm

тморо што мислиш за евертон-ман.јунајтед гг прво полувреме? или 2&3+?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 17, 2015 4:58 pm

Koj prv ke zavrshi u corka od familijava? Moze opklada???
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 7:22 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Koj prv ke zavrshi u corka od familijava? Moze opklada???

Тео вели бате саше !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 7:23 pm

јас велам никој ....песимиста у коска .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Саб Окт 17, 2015 7:38 pm

Eee koj maler site sto se odigraa dosega gi fakavme i posledna sekunda Kielce primi gol protiv Barsa za nereseno ,steta.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 17, 2015 7:55 pm

Ostaj Barsata, koj od batinjata ke dobie prv odelo na strafti - Juve pod eden - vodoravno! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Окт 18, 2015 6:50 pm

Металург испушти бод и во дуелот со Баја Маре во гости 22-21.

Сензација во ЛШ – Непоразениот Вардар загуби од аутсајдерот КИФ Колдинг!

ХАХА Ах тие кладилници,,,ја гледав утакмицата Вардаровите голмани топка не фатија,а Данците играа со неколку пензионери ,од улица да соберев деца ке ги тепавме.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Нед Окт 18, 2015 7:02 pm

tmoro напиша:Металург испушти бод и во дуелот со Баја Маре во гости 22-21.

Сензација во ЛШ – Непоразениот Вардар загуби од аутсајдерот КИФ Колдинг!  

ХАХА Ах тие кладилници,,,ја гледав утакмицата Вардаровите  голмани топка не фатија,а Данците играа со неколку пензионери ,од улица да соберев деца ке ги тепавме.

znachi ne dobi na sportska ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Окт 18, 2015 7:42 pm

osa напиша:
tmoro напиша:Металург испушти бод и во дуелот со Баја Маре во гости 22-21.

Сензација во ЛШ – Непоразениот Вардар загуби од аутсајдерот КИФ Колдинг!  

ХАХА Ах тие кладилници,,,ја гледав утакмицата Вардаровите  голмани топка не фатија,а Данците играа со неколку пензионери ,од улица да соберев деца ке ги тепавме.

znachi ne dobi na sportska ?

па не заеба вчера барцелона и пичките од Вардар

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Окт 18, 2015 8:10 pm

Ne e ubavo taka da gi narekuvash! Poubavo zvuci: Cucite od Vardar! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Окт 18, 2015 8:59 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Ne e ubavo taka da gi narekuvash! Poubavo zvuci: Cucite od Vardar! Twisted Evil

CUCITE od facebook ,samo slikanje se ,,ni za vkrevet ne gi bivat

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Вто Дек 15, 2015 8:24 pm

Мислам дека последниве две недели кладилниците направија касапана ,фаворитите губеа,фудбал ,ракомет...

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Чет Јан 28, 2016 11:06 pm

мислам дека и во јануари кладилнициве продолжија со касапана.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 4 Empty Re: Кладилница

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот