Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
EVITA
Teo
Luxor
misterija
SHARENI
defo
delta
osa
12 posters

Страна 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мар 20 2021, 09:11

dobro utro ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Мар 22 2021, 01:05

pozdravche

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Мар 29 2021, 15:43

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Image-130614

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 CgmIpjeYQQO9LIrFpdqr_w_pb_x960

И песниче....

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Апр 21 2021, 08:11

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Kafe-seker-lokum1_balkon3


Добро утро

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Апр 25 2021, 20:33

mnogu dobra pastrmajliiata ...koj e majstorot ako ne e tajna ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Апр 25 2021, 21:07

Кратоска......

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мај 22 2021, 08:41

dobro utro ...neka vi e nazdravje kafenceto ako ste go ispile ili vkusniot chaj ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Мај 30 2021, 23:45

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 2600005120Tikvesh20Lozova

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 QmdcyBInTYcK7ZFut550_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пет Jул 09 2021, 15:48Морав да ве поздравам вака петочки....поздрав...... Mad lol! lol! lol! lol! lol!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Aвг 12 2021, 09:42


_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Aвг 26 2021, 01:24А пијам.....
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Jelen-pivo-flasa-033L

мезам
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 31101446

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Aвг 31 2021, 06:44

dobro vi utro ..velat koj rano rani dve sreki grabi ....ajde da vidam dali e vistina ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Вто Aвг 31 2021, 16:38

Нема врска, кој рано рани го зебал петелот. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 1f601 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 1f601 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 1f601 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 1f601

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Сеп 09 2021, 00:40

dobra nok ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Окт 14 2021, 11:14В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Pivo-tuborg

П.С Јас ќе гласам за Бени, гласај и ти.

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 16 2021, 18:28

ima NAJDOBRA PONUDA broj 12 ..najdobro za site ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 16 2021, 23:05

defo напиша:

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Pivo-tuborg

П.С  Јас ќе гласам за Бени, гласај и ти.
duri tamu se kandidiral ?


p.s.sekoj si glasa vo negovata opshtina

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Окт 18 2021, 14:41

Скопјанец сум од пред 2.5 години(не  сум среќен),  моментално на адреса на која не живеам, јер и после платени 3500 евра данок, ми  издале имотен лист без број, само  улица. Ни влез ни бутур.  Неможев да  извадам лична карта, додуша  сам сум крив требаше побрзо да реагирам,  ама не увидов тоа,  пошо  и пролиот газда  имаше ист имотен лист.   Ми бараа точна адреса во МВР.
Нареден круг гласам за Шилегов. Во другите теми зошто.
defo
defo

Број на мислења : 3012
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Окт 26 2021, 23:48

pravilen izbor defo ...Shilegov e navistina najdobroto ....moi prijateli ne veruvaa deka ako go pobaraat za pomosh imaa maka deka ke im se javi ..i toa ne nekoj od negoviot kabinet demek sekretarka sluzbenik nee lichno Petre se javuva i ja zavrshi rabotata ..lugevo prezadovolni i ne im se veruvashe ...sekoja chest vakov ne sme imale do sega ...jas i prv i vtor krug si go glasam broj 12

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by EVITA Чет Ное 04 2021, 20:10

Imas PP

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 05 2021, 22:44

EVITA напиша:Imas PP
blagodaram

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Ное 06 2021, 10:51

dobro utro ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Ное 09 2021, 17:55

dobro vecher ....trpenieto nekoi luge mislat deka e BESKONECHNO ...greshat ..sekoj pochetok ima i kraj ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Ное 11 2021, 23:51

imash PP

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 14 2021, 08:36

dobro utro ...eden vkusen chaj od brusnica ...prekrasno za nautro ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 14 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот