Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona

+15
defo
Teo
Luxor
PRVOBOREC
трендафил
Dino
Bosonoga
zozoti
alienmk
OPOZICIONER
cvetka
Zhane
Nebula
Albatros
Flora
19 posters

Страна 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Korona - Page 16 Empty Re: Korona

Пишување by defo Сре Јан 12 2022, 12:28

https://www.facebook.com/watch/?v=708544266792509
Бугариве го дуп*ат Џокович во ум.

Ваксер нумеро 1

Korona - Page 16 Aa10

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 16 Empty Re: Korona

Пишување by defo Пон Јан 17 2022, 12:46

Korona - Page 16 Antiva10


Кај настанува проблемот и подгревање на Тајсони и Гоџовци(Гојдовци)

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 16 Empty Re: Korona

Пишување by defo Чет Јан 20 2022, 09:10

https://twitter.com/i/status/1483859290792370183

Сеа јасно Швалеришта и мераклики.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 16 Empty Re: Korona

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот