Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДЕТЕ УМРЕЛО ЗА ПИТА ...УТРЕ Е ОВОЈ ДЕН

Go down

ДЕТЕ УМРЕЛО ЗА ПИТА ...УТРЕ Е ОВОЈ ДЕН  Empty ДЕТЕ УМРЕЛО ЗА ПИТА ...УТРЕ Е ОВОЈ ДЕН

Пишување by osa Пет Фед 28, 2020 11:48 pm

станете утре наутро и измесете вкусна пита со сирење ...значи со сирење ,не урда ....утре е таков ден кога треба да се почастите заедно со најблиските со вкусна пита со сирење ....наздравје ....а задутре во недела е прочка ...побарајте прочка ,не се срамете од тој чин  , чесно е да побарате да ви простат  оние на кои сте им згрешиле 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16042
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот