Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

4 posters

Go down

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Empty ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

Пишување by osa Пет Jул 03 2020, 23:14

https://kurir.mk/makedonija/vesti/mickoski-ima-samo-eden-chovek-vo-zemjava-koj-so-lesnotija-i-radost-go-zbori-novoto-ime-na-zemjata-toa-e-zoran-zaev/

Мицкоски: Блокадите на земјава се поради тоа што не е ништо сработено
Курир - тукушто објавено
„Најпрвин да завршат овие избори, да формираме влада. И да ги отпочнеме тие преговори кои се уште ни се далечни, и кога ќе ги отпочнеме тие преговори ќе ми дозволите да ве разубедам дека со работа на ВМРО-ДПМНЕ и владата на ВМРО-ДПМНЕ ќе докаже и ...

Jа прифаќам новата реалност, но името на мојата земја останува Македонија и ништо нема тука не европскиКурир
Мицкоски: Кој го тераше Заев да прифати сведителствата на дечињата да бидат со новото име, тоа никаде него пишува во договоротКурир
Мицкоски : Има само еден човек во земјава кој со леснотија и радост го збори новото име на земјата, тоа е Зоран ЗаевКурир
Мицкоски: Ќе почнеме со ветинг од политичарите зошто не се сите исти, има и чесниМакфакс
Мицкоски: Не работам по ултиматуми, тие потсеќаат на предавствата на Заев за иметоКурир
Мицкоски: Во четиригодишниот мандат ќе покажеме дека можело да се работи чесно и честито24 Вести
360 степени - Курир - Курир - Опсервер - Телма - 360 степени - Независен - Република

165 поврзани вести »

OTVORIV DA PROCHITAM SHTO IMA NOVO VO DRZAVATA NA TIME .MK I TAMU SAMO VESTI OD I ZA MICKOSKI ....SRAMOTA ....ETE VAKA SE VRSHI PROPAGANDA ..VAKA SE LAZE NARODOT ...VAKA SE PERAT MOZOCI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Empty Re: ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

Пишување by TRAJCHE Саб Jул 11 2020, 19:35

Sami si naracuvaat i pisuvaat lazni vesti.

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Ecqsai10ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Ecqsay10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Empty Re: ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

Пишување by OPOZICIONER Нед Jул 12 2020, 20:15

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Img_2208
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Empty Re: ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Jул 16 2020, 16:25

Кога говно нацистичко пробува да облече патриотско руво.

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Img_2601

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Img_2602

https://sitel.com.mk/krivichna-prijava-za-struzhanka-koja-ja-unishtuvala-spomen-kukjata-na-uzunov

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ Empty Re: ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот