Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ги учи Македонските правници?!?

Go down

Кој ги учи Македонските правници?!? Empty Кој ги учи Македонските правници?!?

Пишување by defo on Чет Jул 09, 2020 8:55 am

хаха, кој ги учи нашиве правници, ме интересира: Каракамишева, Гога, Ванкоска, Фрчко, Хорхе.....Па од вакви професори такви и стручњаци излегуваат.

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот