Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

2 posters

Go down

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ  Empty НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

Пишување by osa Саб Сеп 11 2021, 16:42


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ  Empty Re: НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

Пишување by Bosonoga Нед Јан 23 2022, 02:22

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ  Empty Re: НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

Пишување by osa Вто Jул 19 2022, 15:24


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ  Empty Re: НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

Пишување by Bosonoga Вто Дек 06 2022, 01:43

KE IZLEZE NEKOJ OD VLASTA DA KAZE SHTO E TOA SHTO GI PRAZNI GRADINKITE I UCHILISHTATA ,DECA KASHLAAT I IMAAT VISOKA TEMPERATURA ???KORONA ???OMIKRON ???ILI NEKOJ NOV SOJ ???
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ  Empty Re: НОВИОТ ДЕЛТА СОЈ И СИМПТОМИТЕ КАЈ ДЕЦАТА И МЛАДИТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот