Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

4 posters

Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Фири Саб Јан 31 2015, 00:16

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Xeobbd

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by osa Саб Јан 31 2015, 00:23

е сега ке им објаснат тие што се заменски ,они троа поише мозок да ти имале затоа не им треба поголема плата ,па се "нафатиле "да работат за мизерни плати толку одговорна работа

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Пат Нед Мај 03 2015, 12:41

Ха-хааааа, хит! Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by kiBik Нед Мај 03 2015, 13:29

Shto be raduva tolku?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот