Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

+4
Фири1
Tenija
reiter
Фири
8 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:13

Во таа тема може да се раскажуват уметности како да се достави поголем кеф на жената или на мажот  при тоа доста често практикуван од некои (постарите ке ме извинат има и тема за лjубовта да пишуват таму) спорт.Говориме за технички уметности претежно но може и за техники со кои дадена жена може да биде излажана или да посака што е сеедно да си легне со тебеSmile
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Гостин Чет Јан 15 2015, 22:13

I ???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:16

Па кажуваj ако имаш уметности, ако немаш оди на политичката сценаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Гостин Чет Јан 15 2015, 22:17

Pa ti ja otvori temata.Nemoj sega da se izvlekuvash...Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:17

Можеш да прекрстиш темата "Како една жена да посака да си легне со тебе" или нешто слично ако си скандализиран од насловотSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Гостин Чет Јан 15 2015, 22:19

Mozhe li "kako da ja zavedesh taa shto ti se dopagja".?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:22

Инаку jас немам многу шо да кажам, не сум голем стручнjак ни во првото ни во второто, се шо е постигнато е со многу зор, а сум гледал некои ниту много убави, ниту много умни, дури и немат многу пари и жените им се лепат како муви на медSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:22

luxor напиша:Mozhe li "kako da ja zavedesh taa shto ti se dopagja".?
Може ама на кирилица!
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by reiter Чет Јан 15 2015, 22:22

хаха е како ќе ја кец*аш женската кога ја каниш да легне..Ако ја каниш на лежење таа ќе си леже и заспие нели,а ако ја поканиш на кец*ње се знае што и како. Cool

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:33

Не се заебаваj ако jа поканиш директно на е*енjе и таа не е проститутка ки си лежиш самSmile Инаку знаеме приказните колку сме големи е*ачи тука е местото да кажеш твоите техники ако сакаш де до сега сеедно си кажал "Доjди ма да те.." тоа во големиот процент докажано не работиSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by reiter Чет Јан 15 2015, 22:44

шо знам до сега не сум имал некој проблем со женските..обично први ме здогледуваат а и имам шесто чуло која е спремна за мене..досега несум дал ниту денар за пи*ка,може некоја пијачка поради интересна и пријатна дружба па после у кревет..Е има една која ми е на нишан веќе 7-8 години..навистина е тврда тврдина(ама многу е убава).Таа си знае кат-тад ќе ми легне у кревет,ја познавам по погледот како ме гледа и однесувањето само што сега јас чекам таа да ме улови Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири Чет Јан 15 2015, 22:52

Хаха добра тактика волкот се престорува на вакло jагне. Ама е малку пасивна таа техника, не е како да кажем со гарантиран резултат кревет, не дека постои 100% ама така ми пада напамет како ти прочитав мисленjетоSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Tenija Пет Апр 17 2015, 12:38

Vidi mudrost. Nikoj konkrtno nisto ne kazuva.

Tenija

Број на мислења : 2
Join date : 2015-04-15
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by reiter Пет Апр 17 2015, 12:41

Tenija напиша:Vidi mudrost. Nikoj konkrtno nisto ne kazuva.
може со пиво и чипс Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Гостин Пет Апр 17 2015, 14:21

Tenija напиша:Vidi mudrost. Nikoj konkrtno nisto ne kazuva.

Samo ti kazhi shto bi sakal/a da znaesh...Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири1 Пет Апр 17 2015, 14:31

Со ваков ник трудно некой би я примил во кревет Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Фири2 Нед Апр 19 2015, 19:31

Но инаку много добро работи ова "Елай ма!"Smile

Фири2

Број на мислења : 7
Join date : 2015-04-19

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by корисТник Пет Апр 24 2015, 20:24

Ќе и дадеш да пуши, електронска мара.

корисТник

Број на мислења : 37
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by chargerburnout Сре Дек 02 2015, 12:43

samo reci mu mnogu si ubava koga sum pijan
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:54

15 начини да ја освоите секоја девојка

На многу мажи никогаш не им е јасно на кој начин треба да ѝ пристапат на жена, поради што пропуштаат многу шанси да ја заведат онаа која многу им се допаѓа. Овие 15 совети ќе ви помогнат повеќе да не правите грешки со жените кои сакате да ги привлечете, а јас како претставничка на понежниот пол, одговорно тврдам дека во нив се крие многу вистина.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:54

1. Треба да разговарате на „емотивни“ теми, како што се вашите спомени од детството, идните амбиции или за нејзината страст во животот. Ваквите разговори ќе ја разбудат нејзината емотивна страна.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:54

2. Жените сакаат покрај себе да имаат момче кое не се плаши да ја предводи. Додека зборувате со девојката којашто ви се допаѓа, преземете ја контролата врз разговорот. Никогаш не чекајте таа да ја диктира темата на која ќе зборувате.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:54

3. Обрнете внимание на невербалните сигнали кои ви ги испраќа девојката. Доколку стоите премногу блиску до неа, не сакајќи плукате накај неа додека зборувате или правите да се чувствува непријатно на кој било начин, таа ќе ви испрати некакви невербални знаци, со говорот на телото. Обрнете внимание на нив, за да знаете дали сте на прав пат кон освојување на нејзиното срце.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:54

4. Запомнете го мотото: „Бидете забавни, но не и смешни“. Жените ги привлекуваат мажи кои им дозволуваат да се забавуваат. Немојте да се концентрирате, кажувајќи ги најдобрите шеги и вицеви. Наместо тоа, концентрирајте се да ѝ ја покажете вашата возбуда и уживањето во нејзиното друштво.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Teo Пон Дек 19 2016, 10:55

5. Задевајте ги жените. Еден од најлесните начини да го одведете разговорот кон едно забавно и флертувачко ниво, е да започнете да ги задевате и закачкате жените. Вратете се назад во времето кога бевте дете и си игравте на игралиштето. Во светот на љубовта и состанувањето ќе биде ефикасно сето она што било ефикасно и на игралиштето.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа Empty Re: Како да ја заведеш таа што ти се допаѓа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот