Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТОРТИ

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ТОРТИ Empty ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:07 am

ајде да направиме понуда на торти ,за да може да си одберете кој каква сака .
тука може и рецепти за торта да напишете ,може да посочите дали некоја од тортите сте ја пробале и дали е убав вкусот .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:09 am

за почеток оваа торта ТОРТИ 9k=

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:12 am

значи да си одберете според изгледот која торта ви е најубава ТОРТИ 9k=
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:14 am

eve rodendenska ....ТОРТИ Images?q=tbn:ANd9GcQAY6vIFqtDD4qEHQ7yIgF-A8-t6K66UqDnp5jvYE1bozWxNvCL4w

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:15 am

i ova e ubava chokoladna ТОРТИ File1393

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:17 am

ima i za povozrasni rodendenski tortiТОРТИ Dn6

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:20 am

moze i na nekolku sprata ТОРТИ 2

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:21 am

a na kolku sprata ke bide tortata odbirate vie samite ТОРТИ 190_tortiki

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:16 am

ТОРТИ 2352149

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:17 am

ТОРТИ Maxresdefault

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:17 am

ТОРТИ D-sv-v-torti-03

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:18 am

ТОРТИ 6558_G_1387799483262

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:19 am

ТОРТИ 96912886_4032563_shop_items_catalog_image823

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:19 am

ТОРТИ Val10b

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm

ТОРТИ Images?q=tbn:ANd9GcTExngl-V8PMm3z1i04qi2Ttd-GII5GAXf8z5bYwP3ZXbe9oF9EUw

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm

ТОРТИ Images?q=tbn:ANd9GcS0VTiW8QSMX7Y5oWy-Mvq0VHhVDt80YYwS1Vdj3CZpquPT5vn9rA

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm

ТОРТИ 140

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:17 pm

ТОРТИ The-world_s-top-10-best-ever-hedgehog-cakes-9

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:17 pm

ТОРТИ Cake4

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:19 pm

ТОРТИ Cake-Decorating-with-Modeling-Chocolate-by-Wicked-Goodies-15

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:47 pm

но и во деновите на пост мозе да јадете посна торта ТОРТИ Img_1097

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:49 pm

ова изгледа убаво иако е посно ТОРТИ 100_6255

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:52 pm

верувам дека е вкусна ,иако е посна ТОРТИ Reform_torta

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:55 pm

кога би умеела ,сигурно би ја направила оваа посна торта
ТОРТИ Ferero-490x360

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 9:06 pm

posno i vkusno ТОРТИ Hitkujna-krem-karamel

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот