Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТОРТИ

4 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa Саб Сеп 26 2015, 21:07

торта за секого ТОРТИ - Page 2 Posna-cokoladna-torta-bdb6f5-800x450

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by osa Саб Сеп 26 2015, 21:09

вие готвите или само се насладувате ТОРТИ - Page 2 Z

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Пет Окт 21 2016, 23:58

Genijalno...

Најреалната торта со кучиња која некогаш сте ја виделе (фото)

На прв поглед делуваат како два британски булдози кои позираат пред фототапарат. Но, што ако ви кажеме дека ова не е фотка, туку торта? Да, торта. Ема Џејн стои зад ова ремек дело кое ќе биде претставено на Интернационалната изложба на торти од 4-ти до 6-ти ноември во Бирмингем.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Пет Окт 21 2016, 23:58

ТОРТИ - Page 2 Ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-1

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Пет Окт 21 2016, 23:58

ТОРТИ - Page 2 Ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-2

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Пет Окт 21 2016, 23:58

ТОРТИ - Page 2 Ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-3

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Пет Окт 21 2016, 23:59

ТОРТИ - Page 2 Ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-4

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:35

Eve ushte nekoi sliki na navistina kreativni torti...

ТОРТИ - Page 2 1382030733_01

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:36

ТОРТИ - Page 2 1382030784_02

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:36

ТОРТИ - Page 2 1382030754_03

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:36

ТОРТИ - Page 2 1382030799_04

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:37

ТОРТИ - Page 2 1382030741_05

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:37

ТОРТИ - Page 2 1382030747_06

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:38

ТОРТИ - Page 2 1382030713_07

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:38

ТОРТИ - Page 2 1382030744_08

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:38

ТОРТИ - Page 2 1382030737_09

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:39

ТОРТИ - Page 2 1382030802_10

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:39

ТОРТИ - Page 2 1382030789_11

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:40

ТОРТИ - Page 2 1382030780_12

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:40

ТОРТИ - Page 2 1382030774_13

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:41

ТОРТИ - Page 2 1382030750_14

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:41

ТОРТИ - Page 2 1382030791_15

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:42

ТОРТИ - Page 2 1382030774_16

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:43

ТОРТИ - Page 2 1382030750_17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин Нед Окт 23 2016, 18:43

ТОРТИ - Page 2 1382030779_18

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТОРТИ - Page 2 Empty Re: ТОРТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот