Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVOJA DUSHA

+10
TRAJCHE
Luxor
Bosonoga
SHARENI
EVITA
IVA
defo
Hamad bim Khalifa
kiBik
osa
14 posters

Страна 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Сре Мај 19 2021, 22:19

Jelena Tomashevich "koshava "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Мај 22 2021, 08:43

prekrasen tekst ..kako jas da sum go pishuvala ,ke se soglasish ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Апр 02 2022, 21:37

prekrasna pesnichka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Teo Сре Дек 28 2022, 16:35

Za tebe.Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Дек 30 2022, 18:21


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Дек 31 2022, 20:53


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Јан 15 2023, 19:09


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Teo Нед Фед 26 2023, 09:50

Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Апр 28 2023, 21:57

ne pominuva ...se obidov ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Teo Вто Мај 02 2023, 11:01

Porakata od 17 mart......ja vidov denes.


Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Мај 02 2023, 13:11

ne e problem .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Мај 23 2023, 01:15


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 19 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот